Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mennyi idő mire visszautalják...

Mennyi idő mire visszautalják a pénzt ha nem vettem át a csomagomat?

Figyelt kérdés
Rendeltem egy csomagot de nem vettem át időben, pont 2 hete vihették vissza a feladó helyre. Az lenne a kérdésem hogy mikor utalhatják vissza a pénzt, mennyi idő?

2019. júl. 1. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fogják automatikusan visszautalni a pénzt.

Mivel nem írtad, hogy belföld vagy külföld, így még az sem biztos, hogy visszamegy a feladónak. Pl. egy 1.000 ft-os mütyürt nem fognak visszakézbesíteni mondjuk Kínába.


Belföldi vásárlásnál a hivatalos menete az kellene, hogy legyen, hogy vagy elállsz a vásárlástól - de lehet, ez már nem is lehetőség, mert azt csak 14 napig lehet vagy keresitek egymást az eladóval és kiküldi mégegyszer - már ha kell egyáltalán a termék vagy visszautalja a pénzt. De NEKED is fel kell vele venniu a kapcsolatot.

2019. júl. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Belföldön rendeltem a bonprixről 12.000 forint értékben.

Többször is rendeltünk már onnan, anyukám is sokszor rendel onnan és volt már hogy ő sem tudta átvenni a csomagot, szerinte kell 2 hét mire visszautalják, de annyi már pont lejárt. Elvileg visszakerül hozzájuk a csomag, ilyenkor szerintem automatice vissza kéne utalniuk a pénzem.


De ha nem utalják vissza akkor keresni fogom őket.

2019. júl. 1. 20:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Visza fogják utalni automatikusan. Persze a nagy nyári szabadságolások alatt lehet ez 3-4 hét is... Nyugi.
2019. júl. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2019. júl. 1. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!