Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Anyukám nagy összegű személyi...

Anyukám nagy összegű személyi hitelt vett fel, kb. mikorra utalják majd az összeget?

Figyelt kérdés
Ma reggel azt mondták hogy majd üzenet küldenek, ha utalják az összeget. De nagyon érdekelné minket hogy ez pontosan mikor jön majd meg.

2019. júl. 12. 15:04
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Mar megkaptuk. Igen amugy, megnyugtató volt tudni hogy akkor nem sokara utaljak. Kosz szepen mindenkinek:) Termeszetesen szinte mindenkit lepontoztam, ilyen undorito embereket🤦‍♀️
2019. júl. 12. 19:46
 12/14 anonim ***** válasza:
Méltó is vagy rá, hogy fogatlan aggszüzek fürkésző tagjai lepjék el csiklandós undorban vonagló tested minden rejtett zugát.
2019. júl. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Ezt nem ertemxddd na lenyegtelem. Azthiszem 2 normális kommentelo volt, nekik ment a zold kez. Neked kedves utolso, mivel azt sem ertem mit irsz, ment a piros;)
2019. júl. 13. 11:52
 14/14 anonim válasza:
Szia! Megkérdezhetem mennyi volt az elbírálási idő?
2019. aug. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!