Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Itthon egy Iphone, Macbook...

Itthon egy Iphone, Macbook tényleg státuszszimbólum vagy ez vicc?

Figyelt kérdés

2019. júl. 13. 17:18
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem vettem észre, hogy az lenne, pedig 10 éve iPhone-t, 5 éve MacBookot használok...
2019. júl. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
kb mint az Armani vagy DG ruhák. Van egy réteg akinél ez szimbólum, a többség meg lekakkantja.
2019. júl. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Pedig az. Mi más oka lenne rosszabbat venni többért?
2019. júl. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%

> Pedig az. Mi más oka lenne rosszabbat venni többért?

Idióta. Szoftverileg ezerszer jobbak, mint az alternatíva.

2019. júl. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Régebben lehet annak számított. Sőt, egy körben lehet most is sokaknál státuszszimbólum. De ahogy elnézem, ma már rengeteg embernek van, és sokszor olyanokról van szó, akik nem élnek olyan jól, vagy átlagosan. Szóval ez nem egy olyan dolog már szerintem, hogy "Megtehetem, hogy Iphoneom legyen".
2019. júl. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
50%
Tanulj még rá egy kicsit, és utána hívj idiótának!
2019. júl. 13. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, azt gondolom, hogy státuszszimbólum. Az, hogy sokaknak van, nem jelenti azt, hogy nem lehet státuszszimbólum. Pl. autója is sok embernek van, mégis a legtöbb embernek csak azért van, mert státuszszimbólum.
2019. júl. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A tulajdonosok jelentős része szerintem azt gondolja, hogy az, pedig ez egy téveszme.
2019. júl. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A Macbook szerintem az, de mint ilyen, egy kalap kaki. Tényleg az a legjobb tulajdonsága, hogy van rajta egy harapott alma. De az legalább nincs mindenkinek.


Iphonet meg boldog boldogtalan vesz 5 év részletre, csak hogy a legújabb legyen a zsebében. Szerintem az iPhone ezért nem lehet státuszszimbólum.

2019. júl. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Max egy kis borsodi faluban
2019. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!