Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen érzés kaparni, nulláról...

Milyen érzés kaparni, nulláról felépíteni az életed, miközben más megörököli nagyika 70 nm-s budapesti belvárosi 80 millióért eladható lakását és kb. berobban vele az elitbe, mindenféle munkavégzés nélkül?

Figyelt kérdés

Te meg dolgozol, képzed magad, örülsz ha meg tudsz takarítani valamennyit és egy 30 nmes garzon is elérhetetlennek tűnik.


Király ez a kapitalizmus nem?


2019. júl. 16. 21:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
71%

Kedves utolso valaszolo.


Ez mind hasznos volt, amit leirtal, de a kerdezo egy troll, aki folyamat lehuzza a szinvonalat.


Mindig bedol neki par ember.

2019. júl. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem neked egy jó befektetés kéne, mondjuk egy hozzáértő pszichiáterre...
2019. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező kommentje:


Utolsó! Pasit nem keresel véletlenül? :D"


Dehogynem kérdező, biztos azért dolgozott egész életében, hogy aztán eltartson valakit éveken keresztül, aki segít neki elkölteni a pénzét.

Ennyire azért nem lüke Ő sem.

Amúgy hogy állsz az alkoholizmussal? Mióta nem iszol (már ha nem iszol)?

2019. júl. 16. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
bazsi most mit vered itt magad megint? Te se nem tanulsz, se nem dolgozol csak alkoholizálsz a segélyen és itt rinyálsz nap mint nap. Akkor miről beszélsz?
2019. júl. 17. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
51%

9es: hajnali 2kor melyik piac van nyitva? :'D


Kérdező: Én sokakkal ellentétben megértem a nézőpontod. Nekem is van, több olyan ismerősöm is aki egy lusta disznó de anyuci-apuci betolta a segge alá a lakást. Az én fizetésem meg arra nem elég hogy egy városi normális lakást rezsivel együtt kibéreljek. Viszont vannak normális ismerősök akik abszolút megérdemlik... Ráadásul, tedd a szívedre a kezedet: te nem segítenél a gyerekednek ha tudnál?

2019. júl. 17. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
64%

ma 08:12

Igen, nyitva van a piac hajnali 2-kor. A nagybani piac ahová az árusok mennek.. Akik beszerzik az árut, és onnan viszik tovább..

2019. júl. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

1. Attól még, hogy berobban az elitbe, nem biztos, hogy ott is marad. A vagyont megtartani is tudni kell, nemcsak megszerezni.


2. Ha mindig mások életével foglalkozol, elveszíted a fókuszt a sajátod elől. Mindig lesz nálad jobb és rosszabb helyzetben lévő ilyen-olyan területen (mindkettőből úgy több milliárd van ma már), úgyhogy felesleges erre pazarolni az időt szerintem.

2019. júl. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
48%

15-ös, azért, mert Te nem ismered a dolgok menetét, azért nem kinevetni a másikat: bizony, a nagybani - a zöldséges is és a virágpiac is - éjjel van nyitva, akkor mennek beszerezni az árut a virágosok, zöldégesek.

Ha csak egyszer is beszélgettél volna bármelyikőjükkel, hogy élnek, hogy dolgoznak, Te is tudnád (nem vagyok sem virágos, sem zöldséges, csak érdekelt a munkájuk)

2019. júl. 17. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem örököltünk, szerencsére még a nagyik is élnek. Dolgoztunk, képeztük magunkat, lett megtakarításunk most pedig 1 hónapja lakást vettünk. Lásd nem lehetetlen és még mindig 30 alatt vagyunk mindketten. Inkább ez az út, mint öröklés.
2019. júl. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!