Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mitől zuhant be a bitcoin?

Mitől zuhant be a bitcoin?

Figyelt kérdés
2019. júl. 17. 07:24
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
65%

Attól, hogy magas lóról osztod a sallangot ilyen szöveggel, hogy "tájékozatlan vagy, tanulj", ahelyett, hogy rávilágítanál a mondandóm szerinted helytelen pontjaira, és korrigálnál, csak egy szar

"vitakultúrával" megáldott primitív idiótának fogsz tűnni bárhol, sajnálom.


Még a szakértők sem képesek pontosan definiálni, mi adja az értékét, hanem vita tárgyát képezi.

Ahogy egy bankjegynek sincs valós értéke, hanem mindenki csak úgy elfogadja, hogy annyit ér, amennyi rá van írva. Maximum fedezetről beszélhetünk aranytartalék, adósság, és hasonlóak formájában. A bitcoin (és más kriptovaluták) mögött még ez sincs.


Márpedig inkább hiszek random szakértőknek, mint egy random gyakoris habzó szájú kommenternek. :)

2019. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%
Na akkor meséld el, mi van mögötte. Semmi valós teljesítmény nincs, mint a normál pénz mögött, amit országok bocsátanak ki, ott van valós teljesítmény.
2019. júl. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
""vitakultúrával" megáldott primitív idiótának fogsz tűnni bárhol, sajnálom." A vitakultúrát még tanulnom kell tőled.:))) Az nem kulturálatlanság ha azt mondom tanulj mielőtt észt osztasz amit te műveltél az viszont igen. És tájékoztatlak egyben arról is hogy egy gyakori kérdés nem az adott témáról szóló tanfolyam. Lehet a gyakorit tanfolyam jelleggel is használni, de ehhez neked kell megfogalmaznod s nem egy kérdést,, hanem kérdések sorozatát. Na de hogy beletrollkodsz egy olyan kérdésbe aminek a témáját nem is érted... És utána minősíthetetlen stílusban kezdesz beszélni a vitakultúráról ha egy kérdező aki vette a fáradtságot egy kérdés kiírására nem lesz az info csicskád, neked akinek még egy kérdés kiírása is túl nagy teher... Ha érdekel a téma amit nem értesz, nosza írj ki rá egy kérdést, de ha ennyit se ér meg neked akkor ne mást ugráltass.... Nehogy már nekem kelljen elmagyarázni a saját kérdésemben a saját kérdésem témájának az alapjait, mert olyan valaki szólt hozzá akinek fogalma sincs az egészről...
2019. júl. 17. 09:56
 14/29 A kérdező kommentje:

"Márpedig inkább hiszek random szakértőknek, mint egy random gyakoris habzó szájú kommenternek. :)"


Ez még ennél is nagyobb vicc. Egyik pillanatban az a baj hogy nem tartok kiselőadást a másik pillanatban leirod hogy hiszel random szakértőnek.


Több szempontbol is vicc.

1. Miért kéne olyannak irnom bármit is aki kijelenti hogy utána járás helyett nem hisz nekem.

2. Random szakértőnek utána járás nélkül hinni ép olyan felelőtlenség.


Nyomokban sincs meg benned a tájékozódás, hitről beszélsz miközben ez nem vallás.


Jézus mondá: "boldogok, a kik nem látnak és hisznek, mert nekik nem kell a googlen fáradtságos módon utána nézniük mindenfélének."

2019. júl. 17. 10:01
 15/29 A kérdező kommentje:

"Na akkor meséld el, mi van mögötte. Semmi valós teljesítmény nincs, mint a normál pénz mögött, amit országok bocsátanak ki, ott van valós teljesítmény."


Ebből csak annyi igaz hogy eltér a normál pénztől. Ezért is hiba egy az egyben összehasonlítani. Ez olyan mintha két ország hadseregét csak a műszaki fejlettség terén hasonlítanád össze. A németek is így szívták meg anno. Minden paramétert számításba kell venni, nem csak a leglátványosabbakat.


Ha egy gyakori kérdésben elhangzó gyorstalpalóval akarod megérteni ezt a témát, akkor már régen rossz az egész.

2019. júl. 17. 10:07
 16/29 anonim ***** válasza:
74%

Szóval ahelyett, hogy valamit is megpróbáltál volna cáfolni a mondandómból, hogy értelmes kommunikáció alakulhasson ki, két komplett bekezdést szenteltél két külön hozzászólásban annak "megmagyarázására", hogy erre miért nem vagy hajlandó (vagy inkább képes).


A kultúrálatlanság a passzív-aggresszív stílussal kezdődik, amelyre adott hasonló volumenű válasz hatására még te vagy megsértődve.


U.i.: Közben már a "kolléga" hozzászólására is reagáltál, csak nem érdemben. A három hozzászólás mind mennyiségben, mind terjedelmében háromszor akkora, mint amekkora az állításokkal szembeni cáfolat, vagy érdemi reakció igényelt volna, de még a kriptovaluták tényleges, vagy vélt értékét definiáló attribútumok és folyamatok is bőven belefértek volna röviden, tömören.


Nem tudsz te semmit. Még van másfél hónapod, aztán remélhetőleg nem lesz több időd itt trollkodni kiéhezve a figyelemre egy jódarabig.

2019. júl. 17. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
49%
Azt is hozzátenném, hogy már eleve a kérdés egy indikátor arra vonatkozólag, hogy tisztában vagy-e a dolgokkal, mivel ha tudod mi adja a kriptovaluta értékét, akkor a kérdésedre a válasz már leszármaztatható... Tehát eleve nem is tetted volna fel.
2019. júl. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
63%
Csak foglald össze röviden, pár mondatban, vagy felsorolásban, nekem az elég. Konkrétan, nem kell a rizsa. Mi a valós teljesítmény a bitcoin mögött?
2019. júl. 17. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Az arany mögött az a teljesítmény hogy ritka (legalábbis itt a földön) mint sok más fém és szép a színe.
2019. júl. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

""vitakultúrával" megáldott primitív idiótának fogsz tűnni bárhol, sajnálom."


"Szóval ahelyett, hogy valamit is megpróbáltál volna cáfolni a mondandómból, hogy értelmes kommunikáció alakulhasson ki,"


No komment. Amúgy se azért tettem fel a kérdést, hogy félműveltekkel vitatkozzak, hanem hogy akik tudnak valamit a témáról (a kérdés témájáról) azok leírják.


"két komplett bekezdést szenteltél két külön hozzászólásban annak "megmagyarázására", hogy erre miért nem vagy hajlandó" szomorú ha az alapján amit először idéztem tőled még egyáltalán felmerül benned hogy bármire hajlandó lennék veled kapcsolatban. Ezekszerint nálad ez teljesen megszokott és elfogadható stílus. Nálam viszont nem.


"Közben már a "kolléga" hozzászólására is reagáltál, csak nem érdemben."

még mindig nem fogjátok fel, hogy én vagyok a kérdező nem ti. ha kérdezők akartok lenni, tegyetek fel (külön) kérdést. És ott nem is lesz olyan gondotok, hogy előtte veletek valaki passzív-agresszív.


"tudod mi adja a kriptovaluta értékét, akkor a kérdésedre a válasz már leszármaztatható" tényleg utána kell olvasnod mert az nem megoldás hogy informálódás helyett egyre nagyobb hülyeségeket találsz ki.


"Csak foglald össze röviden, pár mondatban, vagy felsorolásban, nekem az elég. Konkrétan, nem kell a rizsa. Mi a valós teljesítmény a bitcoin mögött?" Tudom, hogy neked elég másképp már rég utána néztél volna s nem irkálnál hülyeségeket. Én azonban továbbra is olyanoktól várok választ akiknek egy pár mondatod gyorstalpaló egy gyakori kérdésen belül nem elég hanem veszik a fáradtságot s rendesen informálódnak, vagy legalább kiírnak egy kérdést a témáról. Ha ezt megteszed s ide belinkeled ott válaszolok, de ha neked ennyit sem ér meg az egész akkor nekem miért érjen meg bármennyit is?


Ha elküldöd, a gatyád is kimosom, de azt ne várd el, hogy nekem kelljen értemennem.

2019. júl. 17. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!