Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire biztos vagy hosszútáv...

Mennyire biztos vagy hosszútávú egy Call Center értékesítő állás egy patika takarító állástól?

Figyelt kérdés
2019. júl. 24. 10:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ennek fuss neki még egyszer, mert elsőre nem jött össze, hogy értelme is legyen a kérdésnek.
2019. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én értem a kérdést, csak abszolút lehetetlen megválaszolni :D


Nyilván mindkét helyen van próbaidő, ami alatt mindkét fél felmondhat, ha nem felel meg neki a másik, nyilván mindkét hely függ az álláskereső személyiségétől (van, aki takarítani nem szeret, van, aki meg rühelli az értékesítést, hideghívásokat, elutasításokat), szóval erre így nem lehet válaszolni.


Próbáld meg mindkettőnél az interjút, aztán ha felvesznek valahova, akkor menj oda.

2019. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
91%
Ismerek olyan patikai takarítót, aki évek óta ugyanott van, jómagam pedig semmi pénzért nem mennék ilyen helyre (félek a sok vegyszertől, stb - elég egy rossz mozdulat és annyi). Ha éhenhalásról lenne szó, előbb mennék kapálni a földekre, mint hogy egy patikában dolgozzak :D
2019. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Call centerben, ha értékesíteni kell és nem hozod a kvótát, akkor hamar kitesznek.
2019. júl. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!