Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy egy munkáltató a diplomás munkavállalóról a takaritónőn keresztül szedi össze az infókat?

Figyelt kérdés
Én ugyanis így jártam. A takarítóról egyébként is azt beszélték, hogy szeret nagyotmondani. Aztán pár hónap munkaviszony után rólam is elkezdte a valótlan infókat szórni...

2018. dec. 28. 01:37
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
54%

Jelezd a munkáltatódnak, hogy megbízhatatlan az informátora, ez nem zavarja?


Az én főnököm is lebukott, hogy egy kollégától szedi a munkavégzésemmel kapcsolatban az infót, aki olyanokat mondott, ami nem fedte a valóságot.

Jeleztem neki, hogy nem harapok, nyugodtan kérdezzen engem a kollégám helyett. Akár be is ülhet egész napra, és nézheti, hogyan dolgozom. A jó vezető egyébként sem így győződik meg a dolgozók munkájáról, hanem az általuk kiadott/legyártott/javított anyagból. Abból pedig nem azt látja, amit a kollégám mondott, az biztos.

Azóta kicsit más a viszonyunk. Elkezdtünk "beszélgetni".

2018. dec. 28. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
35%
Öszintén szólva el sem tudodm képzelni, MILYEN infókat lehetne rólam összeszedni, föleg egy takarítónönek!
2018. dec. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
75%
Érdekes. 8 éve takarítok egy kisebb cégnél. (szeretem csinálni, nyugis meló) de a kollégáimról azon kívül, hogy tudom a nevüket, nem sokat tudok. Valahogy nem érek rá hallgatózni, hogy miről is pletykálnak, vagy éppen ki mit csinál.
2018. dec. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
22%

Dolgoztam olyan helyen, ahol a dolgozókat minden módon figyeltük!

Számítógépeiket, szemetüket, kocsijuk, étkezés,...

Mindug kibukott, hogy ki drogos, ki lép félre, ki hasas,... >:)

2018. dec. 28. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
31%
Teljesen mindegy, hogy a takírítótól vagy másik kollégától, esetleh a portástól szedi az infót... ahol a légkört átjárja a spicliskedés, onnan menni kell de mielőbb.
2018. dec. 28. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi. Eljöttem. Vagyis kirúgtak a takarítótól kapott infók miatt, miszerint a főnök magánéletében túrkáltam és összejátszottam más cégekkel, ahová adatokat közvetítettem. Ja és még a főnök irodájában is túrkáltam. Röhej. Remélem egyszer túlleszek ezen. Jelenleg elkezdtem pazichológushoz járni, hogy fel tudjam dolgozni ezt az egészet, mert nem könnyű.
2018. dec. 28. 20:56
 7/18 anonim ***** válasza:
27%

". Vagyis kirúgtak a takarítótól kapott infók miatt, miszerint a főnök magánéletében túrkáltam és összejátszottam más cégekkel, ahová adatokat közvetítettem. Ja és még a főnök irodájában is túrkáltam. "


Ha emiatt rúgtak ki, akkor arra azért valami bizonyíték is van, nem csak a takarítónötöl származó pletyka!

2018. dec. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
89%

"Köszi. Eljöttem. Vagyis kirúgtak a takarítótól kapott infók miatt, miszerint a főnök magánéletében túrkáltam és összejátszottam más cégekkel, ahová adatokat közvetítettem. Ja és még a főnök irodájában is túrkáltam. Röhej. Remélem egyszer túlleszek ezen. Jelenleg elkezdtem pazichológushoz járni, hogy fel tudjam dolgozni ezt az egészet, mert nem könnyű."


HA valóban ártatlan vagy, akkor ne dilidokihoz menj, hanem ügyvédhez és munkaügyi bíróságra!


Kamera felvétel? Belépési napló? GPS jel? Mi alapján hittek a takarítónak? Miért írtad alá a papírt? Hogy, hogy nem pereltek a kémkedésért?



Nekem itt valaki kamuzik!

2018. dec. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Feljelentést tettem az etikai bizottságunknál. Onnan mehet tovább az úgy a bíróságra. Ártatlan vagyok, hidd el. A takarító már mást is kirúgatott korábban.
2018. dec. 28. 23:45
 10/18 A kérdező kommentje:
A főnök meg valószínű paranoid. Még állítólag a takarítót kérdeztem a cég bevételéről. Anyám... ki az a hülye, aki ezt a takarítótól kérdezi?
2018. dec. 28. 23:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!