Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi szükséges ahhoz, hogy túra...

Mi szükséges ahhoz, hogy túra vezető legyek Budapesten?

Figyelt kérdés
Beszélek két nyelven és arra gondoltam, hogy egyszerű pénzkeresési mód lenne túristákat vezetni Budapesten. Úgy láttam tripadvisoron lehet hirdetést megjeleníteni. Megtehetem ezt vagy szükséges hozzá valamilyen papír, esetleg útközben ellenőrinek, hogy megvan-e a szakképesítésem?

2019. júl. 24. 23:16
 1/3 anonim ***** válasza:
90%
Elméletileg csak idegenvezetői képesítéssel lehet, szoktak is ellenőrizni a forgalmasabb turisztikai helyszíneken. Viszont nyilvánvalóan csak akkor pécéznek ki, ha nagyobb csoportot mozgatsz. Ha magántúrákat csinálsz, és 2-3 embernek magyarázol, a kutya nem fog foglalkozni veled. Eleve akkor nem különböztethető meg egy sima utcai beszélgetésről.
2019. júl. 25. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"nem különböztethető meg egy sima utcai beszélgetésről"

Majd lesz egy próbatúristád a NAV-tól, aztán olyan büntetést vágnak ki rád, hogy arról koldulsz.

2019. júl. 25. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
79%

Vállalkozás kell

Amit én csinálnék a helyedben: indítanék egy youtube csatornát, virtuális idegenvezezéssel, heti 2-3 videóval az első hónapban, fizezett hirdetésekkel ill saját honlappal, ahol van blog, hetente 3-4 új tartalmas poszttal... +’insta oldal képekkel... megismered a várost ezalatt nagyon alaposan.

2000 feliratkozótól heti 4-5 videó

Ekkor már lehet tárgyalni üzletekkel, éttermekkel is, hogy videóthass náluk. Ne kérj ingyen cuccokat, csak fotózási lehetőséget és hogy a saját honlapjukon linkeljék a videódat.

Ha van elég feliratkozód 25k+, akkor elkezded hirdetni, hogy vállalsz magántúrákat ( ekkor kiváltod a KATA vállalkozóit, de megtartod a munkahelyed).


Ha beindul rendesen, akkor felmondasz.

2019. júl. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!