Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Semmi kedvem munkahelyre...

Semmi kedvem munkahelyre bejárni, olyan életet szeretnék élni, mint a Trónok harcában a szabad nép, hol tudnék?

Figyelt kérdés
A hagyományos értelemben vett munkát (minden hétköznap reggeltől estig bent rohadsz egy irodában mondjuk) rabszolgaságnak tartom, és nem fogom hagyni, hogy bárki is dirigáljon. A saját dolgomat fogom csinálni. Ez nem a semmittevést jelenti, ellenkezőleg, építkeznék, vadásznék, alkotnék, de a saját elképzeléseim szerint. Ehhez kellenének területek és társak, akik hasonló beállítottságúak. Tudom, hogy a legtöbben a szabadságra áhítoznak.

2019. júl. 29. 22:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én is így vagyok vele! Ezért gyorsan meg fogok gazdagodni hogy ne kelljen 40 évig rabszolgának lenni, veszek házat lakást kiadom azt cső.
2019. júl. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
És ezt az életet hol képzelnéd el? Mert itt minden föld és erdő valakié, ha nem cégé, emberé, akkor az államé, ahol nem lehet csak úgy vadászgatni. A másik az, ha te ilyen közösségben élnél ott is dirigál valaki, ne feledd a szabad népnek is volt vezetője, tehát ott is a közösségért dolgoznál. Egyedül meg nem tudom mennyire kivitelezhető, mert kb mindenhez kell értened.
2019. júl. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Irány Mikronézia egy lakatlan sziget, Robinsonos életmód, Pénteket ne várd!
2019. júl. 30. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
76%

Csak én érzem úgy, hogy az ilyenfajta gondolkodásmód sodorja a vesztébe a világot?

Vagy azt tudom még elképzelni, hogy elvették a telefont egy 10en évestől, a hü de engedéleny szülei beszigoritottak, mert elszállt vele a ló és itt tölti ki a dühét...

2019. júl. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Költözz be a Krisna völgybe.
2019. júl. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
58%
igen: ezért kérdeztem, hogy hány éves.
2019. júl. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Csak te érzed úgy.
2019. júl. 30. 12:28
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel, hogy veszel egy tanyát és kiköltözöl a világ végére, veszel állatokat, gazdálkodsz. Persze ehhez szükség van mindenféle eszközre,amit mondjuk az elején megveszel, viszont idővel elromlik, új kell. Na most egyrészt, hogy egész évre elegendő dolgot termelj nagy földre van szükséged, az állatoknak szüksége van takarmányra. Meg lehet kézzel csinálni, de kb reggel 5től este 8ig gürizel csak a létfenntartásodért. Ezt a mai emberek közül kevés tudja végig csinálni.
2019. júl. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Költözz el egy eldugott településre, ahol tarts állatokat és gondozz kertet, e kettőből élj, ami a mindennapi minimális szükségleteidet fedezi. Néha mehetsz lopni és erőszakolni is.
2019. aug. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az első durvább fogfájásnál szaladnál vissza a civilizációba orvosi ellátásért. :D
2019. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!