Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen szakmát nem igénylő...

Milyen szakmát nem igénylő munkával lehet jól keresni?

Figyelt kérdés
Ezt a "jól" keresést nem úgy értem, hogy meggazdagodok, de egy nettó 200-at meg tudnék keresni. kb 2 évig kellene egy olyan munka, ami nem igényel szaktudást (23 éves nő vagyok). Sajnos amit én tanultam, azzal nem szeretnék foglalkozni, de szeretnék majd tovább tanulni, és félre rakni. Tudom, kicsit sokat akarok most, de tanácsokat elfogadnék azért, érdeklődni nem bűn, ha valaki tud segíteni azt megköszönöm:)
2019. júl. 29. 22:58
 1/5 anonim ***** válasza:
76%
ha tudsz idegen nyelven akkor az ssck tárt karokkal várnak
2019. júl. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Van bármi, amihez értesz?
2019. júl. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
25%
Esetleg megpróbálkozhatnál a hálózatépítéssel. Igaz, itt nem egyből lesz meg a nettó 200, hanem fokozatosan, de 5-10 hónap alatt el lehet érni. Mellette lenne időd tovább tanulni is és az új munkád mellett is csinálhatnád. Ehhez nem kell szaktudás.
2019. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
irodai munka állami cégnél nettó 160 max 180 de azt fix h megkapod.
2019. júl. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire vannak "igényeid"?

Mert ha nem túl sok, szobalánykodást tudom ajánlani. Csak Pestet ismerem, de 200 alatt ott már nem viszel haza, plusz jatt. Délutános műszakban még több. Ráadásul dobják utánad a melót, olyan nincs hogy akarsz valamelyik nap dolgozni, de nem lehet. 😀

2019. júl. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!