Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres most egy biológu...

Mennyit keres most egy biológus Magyarországon (2019)? Minél konkrétabb válaszokat várok.

Figyelt kérdés

Konkrét összeg (melyik: bruttó/nettó), milyen területen, milyen beosztásban, állami helyen, vagy iparban?


Sejtbiológia / genetika szakirányon végeztem 2012-ben, most fejezem be a doktorit külföldön és szeretném tudni, hogy mire számíthatok, ha úgy döntök, hogy hazajövök.


Ilyen "informatív" hozzászólásokat, hogy "az unokatesóm most buszvezetőként jobban keres, mint négy éve zoológusként", vagy "menj el inkább árufeltöltőnek", vagy "tök jól keresek Németországban" nem kérek!



2019. aug. 2. 22:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
88%
Én is mikrobiológus vagyok vidéken, 240 nettó-előtte gyúgyszergyárban dolgoztam, ott is ennyit kaptam.
2019. szept. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!