Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » McDonalds-ba, KFC-be, Tescoba,...

McDonalds-ba, KFC-be, Tescoba, stb. tényleg csak protekcióval vesznek fel, vagy csinos lányként, ha nem vagy diák?

Figyelt kérdés
2019. aug. 3. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Ha nem állami cégről van szó, akkor általában csak protekcióval vesznek fel, én többször is jelentkeztem Tescoba árufeltöltőnek, de mindig indoklás nélkül elutasítottak, ideáig csak állami cégek voltak hajlandóak felvenni. Máshova szerintem csókosnak kell lenni, hogy felvegyenek, már másra nem igazán tud gondolni az ember.
2019. aug. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Pont állami helyeken jellemzőbb a protekció. Egy multinál jellemzően teljesíteni is kell, kevés ha "valakinek a valakije" vagy.
2019. aug. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
1: a hibát keresd megasban
2019. aug. 4. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
84%
Dolgoztam mekibe meg kfc-be is. Mindkettőbe voltak olyan állandósok akiknek köze se volt a vezetőkhöz. Igazából mindenkit felvettek aki nem volt kifejezetten gyökér, mert kellett az ember.
2019. aug. 4. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!