Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munka egyetem mellett?

Munka egyetem mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tudna valaki olyan munkát ajánlani ami heti egy alkalommal is lehet végezni?

Egyetemista vagyok és szeretnék saját költőpénz, nem a szüleim terhére lenni. Sajnálatos módon a suli mellett csak egy nap menne (esetleg esténként, de ha kell valahogy megoldanám ha olyan lenne, ez most olyan félév lesz:) ). Nézegettem diákmunkás oldalakat, de az összes heti több napos..:/

Esetleg valamelyik boltban (élelmiszer vagy ruha vagy bármi) teltár készités vagy hasonló? Egy napra vagy alkalmakra alkalmaznak? Hol kell jelentkezni?


Előre köszi!:)



2019. júl. 30. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Mihez értesz, épp mit tanulsz, és milyen nyelveken tudsz legalább középfokon beszélgetni?
2019. júl. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Angolul, németül (kicsit hadilábon állok vele, de fejlesztem) spanyolul és egy kicsit portugálul.

Jelenleg müszaki karon tanulok.

Huh mihez értek? Háztartási és kerti dolgokhoz, kis számitogépes ismeret, de bármit könnyen elsajátitok

2019. júl. 30. 11:32
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Heti 1 napos munkát necces, hogy találj, elvárják hogy bejárj, elvárják, hogy tapasztalatod is legyen, ha jobb helyre, vagy szakmádba vágó helyre kerülhess. Max. vagyonőrnek tudsz menni beugrósnak, de gondolj bele, ha a szakmádban szeretnél majd elhelyezkedni és megkérdik eddig mit csináltál, leírod hogy eladó, vagyonőr, meg ilyenek? Körbe fognak röhögni. Saját szakmádhoz illő munka kéne, nem olyan, ami 8 ált. iskolához kötött.
2019. júl. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell feltétlenül bejárni sehova. Skype-on nyelvet gyakorolhatsz másokkal (skypesuli) vagy vállalhatsz blogírást, fordítási munkákat is.
2019. júl. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

"de gondolj bele, ha a szakmádban szeretnél majd elhelyezkedni és megkérdik eddig mit csináltál, leírod hogy eladó, vagyonőr, meg ilyenek? Körbe fognak röhögni. Saját szakmádhoz illő munka kéne, nem olyan, ami 8 ált. iskolához kötött."


mert ugyan egy frissen érettségizett gyerek ugyan mi a fenét csináljon?

2019. júl. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
De ki beszél itt frissen érettségizettről? A kérdező egyetemista és elég komoly szakon tanul. Érettségivel meg valóban nem tudsz csak 8 ált. iskolai végzettségű munkákba állni. Ha nincs nyelvismereted + 1 olyan szakmád, amiben minimum 3 évet dolgoztál akkor mehetsz gyárba vagy árufeltöltőnek, vagy takarítónak, vagy őrnek, vagy alpinistának, vagy betanított csi.cskásnak. Ezek a lehetőségek, az érettségi semmit nem ér önmagában a munkapiacon.
2019. júl. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
76%
Esetleg vendéglátásban tudsz hétvégenként besegíteni.
2019. júl. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nyáron vállalnék komolyabb, szakmához illőt, de most így a suli mellett annyira nem merném bevállalni (esetleg a végefelé) csak így most ez eszembe jutott :D

Köszönöm a válaszokat!:)

2019. júl. 30. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!