Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyenkor mit lehet kezdeni?...

Ilyenkor mit lehet kezdeni? (A lakhelyem miatt nem tudok munkát találni)

Figyelt kérdés

Egy 18 éves lány vagyok.

Szakközépbe jártam suliba , ezért még nincs érettségim.

A szakmám sincs még meg ,mert nem voltam még a szakmunkás vizsgán egyéb okok miatt.Szóval ha úgy nézzük, akkor itt vagyok 8 osztállyal...

Egy faluban lakom.Budapestöl úgy 75 km.-re.

Vannak persze a közelben városok de a busz menetrend nem megfelelö arra,hogy munkába tudjak járni velük.

A közelben van egy kis város, ami az egyerlen hely, ahova betudnék járni dolgozni egy müszakban, 8 órában.

De ott nincs nagyon munkalehetöség, legalábbis az interneten nem találtam.

Kéne már a pénz,hogy elkezdjem az érettségit, de nagyon nehéz.

Persze vannak gyárak, ahová megy külön busz , de ez mind 3 müszakos és ezt hosszú távon nem lehet csinálni.

Nem tudom mit kezdjek magammal....



2019. aug. 5. 20:03
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak persze a közelben városok de a busz menetrend nem megfelelö arra,hogy munkába tudjak járni velük


Tehát ez egy olyan falu, ahol senki nem dolgozik, kivéve, akinek van autója? NA ne...


Érettségi ingyenesen is letehető, de te a szakmunkásképzőt is elszúrtad, nem?


Nem lehet hosszú távon 3 műszakban dolgozni? Emberek milliói megoldják. Tudod, hány ápolónő megy nyugdíjba pl úgy, hogy 40 évet három műszakozott? Sok.

2019. aug. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Persze vannak gyárak, ahová megy külön busz , de ez mind 3 müszakos és ezt hosszú távon nem lehet csinálni."


Dehogy nem lehet. Nagyon sok ember csinálja.

Csak hát neked büdös a munka.

2019. aug. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem büdös a munka.

Ha nem lesz más , kénytelen leszek oda menni.

Igen, tudom, hogy ingyenesen is lehet érettségizni nappali tagozaton.Csak ki fog iskoláztatni?Szüleimnek nincs pénze.

Ezért szeretnék levelezön.

2019. aug. 5. 20:17
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Elkoltozol
2019. aug. 5. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Esti és levelező is ingyenes.
2019. aug. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Vállalj el bármilyen munkát, ahova felvesznek, ne félj attól, hogy bármelyik is örökké fog tartani :)
2019. aug. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezek kifogások inkább. De 8 általánossal hova szeretnél menni ha nem gyárba? Agyat műteni vagy mire gondolsz? Már oda is kell egy minimum. Maradt a gyár, a takarítás vagy a tested. Ennyi végzettséggel és hozzáállással ez lesz. És ne érts félre, nem nézek le se gyári munkást se takarítót se senkit.10 évet lenyomtam gyárban. Mégha abból 5-öt már vezetőként. De mostam padlót is anno.
2019. aug. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!