Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olaszországba lenne lehetősége...

Olaszországba lenne lehetőségem au-pair ( bébiszitter) munkára. Szerintetek? Lenne lakhelyem, étkezésem+ fizetésem. Szerintetek belevágjak? TI belevágnátok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Tehát egyedülálló anyuka, egy két éves kislánnyal kellene otthon lennem reggel 8-13 óráig, heti négy napot, házi munkát nem kellene végeznem. Néha a hat éves kisfiúért kellene még elmenni a suliba. Szerintem Olaszország szép nagyon, illetve így hogy szállásom , étkezésem lenne . a fizetés nem túl magas, de ha kiszámolom, akkor ez havi 80 óra munkát jelent, akkor viszont jónak számít. Illetve ha többet kell a gyerekekre vigyázni, akkor több pénz is jár, meg így máshol is tudok esetleg gyerekekre vigyázni. VIlágot látnék, nyelvet tanulnék, új kultúrát ismernék meg ! Ti belevágnátok ?
2012. febr. 19. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? Van itthon munkád, kapcsolatod?


Én egyébként mennék :-)

2012. febr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
25 éves vagyok , párom is külföldre készül, ő katona... nekem nincs sajnos most munkám, mert megszűnt a helyem :( . Így tulajdonképpen mindegy , hogy hol vagyok, leszek " egyedül" . Voltunk már több időt külön... máskor is volt párom külszolgálaton, ami nem rövid idő. Így legalább én is világot látnék, és még munkám is lenne .
2012. febr. 19. 13:50
 3/4 anonim válasza:
Én mennék a helyedben.
2012. febr. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Úgy érzem, inkább csak megerősítésre vársz, és már eldöntötted.

Jó utat!

2012. febr. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!