Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretnék "szabadúszó" program...

Szeretnék "szabadúszó" programozóként egy kis zsebpénzt keresni? 18

Figyelt kérdés
Az elkövetkező egy-két évben még tanulni fogok, viszont arra gondoltam, nem jönne rosszul egy kis zsebpénz. Nem találtam még olyan munkát, amit majd suli mellett tudnék csinálni, így arra gondoltam mi lenne, ha kérésre, megegyezés alapján csinálnék weblapokat? Sokat olvastam már a témában és annyi vélemény született az évek alatt, hogy az hihetetlen. Szóval az lenne a kérdésem hozzátok, hogy hogyan fogjak neki?
2019. aug. 7. 12:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Meg egyáltalán megérné belekezdeni?
2019. aug. 7. 12:38
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Most programozni akarsz vagy weboldalakat készíteni?


Menj fel freelancer oldalakra, pl. Upworkre és nézegesd a projekteket.

2019. aug. 7. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hallottál-e már arról, hogy WebProgramozás, Webfejlesztés...

Az Upwork-öt egyszer használtam próbaképp, és nem kaptam meg a pénzt, csak egy hibaüzenetet azzal, hogy megszakadt a kapcsolat.

2019. aug. 7. 12:55
 4/4 anonim ***** válasza:
74%
kata vállalkozóit kiváltod és elkezded magad hirdetni
2019. aug. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!