Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jelenleg mit dolgoztok es...

Jelenleg mit dolgoztok es mennyit kerestek?

Figyelt kérdés

22 eves vagyok es nem talalom a helyem. Van egy erettsegim de tippem sincs mit csinalnek szivesen... nagyon elkeserito :( olyan helyet szeretnek amivel jol is keresek es szeretem csinalni. Mert csak igy tudok ott lenni fejbe 110%osan. Valoszinu tanulni szeretnek valamit hosszutavon. A szepsegipar nagyon erdekel (fodraszat,kormos stb) vagy esetleg meg a kisgyermek gondozoi is okjs kepzesen. Csak nem tudom ,hogy mennyi penz van benne. Mert hosszutavon azert az is szamit.

Ti mit dolgoztok es mennyit kerestek? kort, nemet is irhattok:) aki nem szeretné nem kell leirnia mennyit keres bar full arc/nev nelkuli a dolog



2019. aug. 11. 13:36
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves #9-es, én volnék a #7-es.

Bizony én is sajnálom, hogy alamizsnát keresek, de képzeld mennyire sajnálná az a sok ember, akinek a rehabilitációját eddig az állami egészségügyi központban én csináltam. Mert így szerencsére tb alapon járt, hogy állami helyen vagyok, de a 90%-uk nem tudott volna megfizetni magánban gyógytornászt.

Így fel lehet fogni úgyis az életet, hogy sajnáltatom önmagam vagy úgyis, hogy mennyi embernek volt lehetősége így segítséget kapni!

(halkan megjegyzem nem ítélem el azt a nővért, orvos, egészségügyi dolgozót, aki ennyi fizetés után inkább elmegy máshová, de jó ha páran maradunk :) )

2019. aug. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
0%

11: respect!


Szia. Tipikus gyakoris vagyok. Heti 2 napot dolgozok. Az viszint olyan effektív hogy olyan mintha napi 2 napot dolgoznék. Fizetésem nettó 1 milla. Bmw , kertes ház van , köszönöm. Foglalkozásom: hivatásos influencer.



Na pá.

2019. aug. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
0%
12: munkát kérdeztek te zseni, nem tevékenységet
2019. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

Bruttó 800000 🤣😂kamu!!!!

A többi hihető. A tanárit sajnálom. Keményen kellett tanulni évekig hozzá.

2019. aug. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
66%

"Bruttó 800000 🤣😂kamu!!!!"


Ezt ugye nem komolyan gondolod?

Brutto 600-at kapok, szintén IT-ben és tisztában vagyok vele, hogy mennyire sokat lehetne még fejlődni és ezzel fizetést növelni.

A bruttó 800 teljesen hihető, kb annyira lehet kamu mint bármelyik másik válasz.

2019. aug. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
marketing MSc-t csinálom, junior marketing associate vagyok Pesten egy SSC-ben. Nettó 230e Ft, májusban kezdtem.
2019. aug. 12. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Egy áruházban vagyok vevőszolgálatos, de összetettebb a feladat. átlagban havi 250 netto +10 cafateria.

Diplomám van, de azzal csak kevesebbért tudnék elhelyezkedni.

2019. aug. 12. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
43%
#17, milyen diploma az amivel vevőszolgálatig jutottál el?
2019. aug. 12. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
Bruttó 280e kormányhivatali ügyintéző.
2019. aug. 13. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
700 körül keresek általában. Nemzetközi kamionsofőr nem magyar cég
2019. aug. 14. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!