Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Olyanok válaszaira lennék...

Olyanok válaszaira lennék kíváncsi akik 30-40 éves kor között vagy akár előbb vagy később váltottak szakmát, munkahelyet, életpályát. Főként nők válasza érdekel. Mit dolgoztok jelenleg? Megérte változtatni?

Figyelt kérdés
Én is ebben gondolkodom, csak egyelőre nem merek belevágni. Gyesről térnék vissza a munka világába, de ugyanoda visszamenni, ráadásul kedvezőtlenebb időbeosztásban és alacsonyabb bérért elég nyomasztó. Van még pár hónapom a gyesből,szeretném maximálisan kihasználni az időt hogy átképezzem magam. Csak nem tudom van e már értelme. Mások tapasztalataira lennék kíváncsi.

2018. jún. 27. 15:07
 1/6 anonim ***** válasza:

"Van még pár hónapom a gyesből,szeretném maximálisan kihasználni az időt hogy átképezzem magam"


És mégis mire gondoltál? Van valamilyen alapképzettséged, amire építkezhetnél? Mert pár hónap alatt nehéz olyan képzettséget szerezni, ami piacképes és jól is fizet.


Tanulni ugyan sosem késő és azt gondolom, nem elvesztegetett idő, csak nem mindegy, hogy mit és mennyi idő alatt?

2018. jún. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát...multinál dolgoztam. De nem szeretném már azt csinálni amit eddig. Kiégtem, nem tudja már felkelteni az érdeklődesem.
2018. jún. 27. 19:47
 3/6 anonim ***** válasza:
Oké, de az még mindig nem derült ki, hogy mit szeretnél csinálni? Csak azt írod - már másodszor - hogy mit nem szeretnél - ez azért kevés a továbblépéshez... :-)
2018. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 TappancsMancs ***** válasza:

Értelme mindenképpen van, de mint mondták számít ugye, hogy miben képeznéd magad, önállóan vagy képzésen ami pénzbe kerül. Vannak OKJ képzések ez is egy lehetőség. Nyugaton is vannak pályaváltók minden életkorban ez lényegtelen.


Persze hogy megéri viszont kezdőnek fogsz számítani. A tanulásra érdemes nagyon rámenni. Vannak munkaadók akik szerint még jobb is egy pályaváltó, mert frissen és érdeklődéssel áll a munkához.

2018. jún. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi lett veled azóta? :)
2020. máj. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
En gyed alatt uj szakmat tanultam hogy 8 oras munkarendre àttudjak tèrni. Uj szakma, uj munkahely. Nem bàntam meg egyàtalan
2023. febr. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!