Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem után személy és...

Egyetem után személy és vagyonőr vagy személyi edző képesítést érdemesebb szereznem?

Figyelt kérdés
Büfészakon fogok végezni és kéne tanulnom valamit amivel kapok jó munkát

2019. aug. 13. 22:23
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Egyikket se
2019. aug. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Jobb ötlet van?
2019. aug. 13. 22:52
 3/18 anonim ***** válasza:
53%

Mind kettő jó, attól függ el e tudsz helyezkedni. Egyik ismerősöm most végzi a vagyonőrit, apósa betudja tenni egy jó helyre ahol nettó 300-350 ezer Ft-ot fog keresni, heti 4x12 órát fog járni.


Személyi edzőt is megéri elvégezni, én szakközépbe tesi faktra jártam, több ismerősöm is személyi edzőként vagy fitness edzőként dolgozik, megélnek belőle, ki jobban, ki kevésbé, de éhen nem halnak.

2019. aug. 13. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

a vagyonőr jó "pár helyen" hiányszakma! azonnal felvesznek. ha 12 v 24 órát képes vagy elviselni

a személyi edző pedig telitett szakma..

szerezd meg mind a kettőt, és majd meglátod, vagyonőr rövidebb idő, mint az edző suli...

de a vendéglátóban is el lehet helyezkedni,


relativ, hogy "jó" munka, kinek mit jelent, ugyebár :-)


fogalmazd meg magadnak, hogy mit szeretnél, ird le

ezt és ezt szeretném...

2019. aug. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Ezt a vagyonőrös mesét be ne vedd. Általában úgy van, h 24/48-as beosztás van, ami az jelenti, h 24 óra (igen, 1 teljes nap) Munka (alvás nélkül) utána 48 óra szabad.

A fizu meg óránként kb. 7-8-900 ft/óra. Általaban kb. 10 napot kell dolgozni egy hónapban, tehát orulj ha ez 200ra kijön egy hónapban.

2019. aug. 14. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
65%
Az aki 24 órát alvás nélkül ölt el az meg is érdemli! Én nőként évek óta irodaházakban dolgoztam, dolgozom jelenleg is és 24/48as a beosztás, 200 felett keresek és a szolgálatban megoldjuk a min. 4 óra alvást! Nem kel balf.asznak lenni, ahol nem engedik az alvást azt nem szabad elvállalni! Ilyen egyszerű, én minden helye aludtam 4-6 órát attól függött milyen nap és hogy tudtuk megoldani. És van ahol az 1000ft/órát is megfizetik irodában! Keresgélni kell és nem minden fo.st bevállalni. Legyetek már férfi létetekre egy kicsit tö.kösebbek légyszi! Borzalmas mennyi tutyi mutyi, bológató jános férfinak nem nevezhető, de az a nem van :( Teljesen elkeserít.
2019. aug. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocs a helyesírásért fáradt is vagyok! Látom a hibákat nem analfabéta vagyok :)
2019. aug. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szerintem se legyél tutyi mutyi ferfi eszedbe ne jusson ilyen aljamunkat vegezni mint vagyonőr
2019. aug. 14. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Mi a baj a vagyonőrrel?Hova menjek akkor?Nem tudok megélni a diplomával.200 ezer az nagyon jó fizetésnek számít.

Vendéglátásba meg biztos nem megyek,az mellett nincs idő edzeni

2019. aug. 14. 12:54
 10/18 anonim ***** válasza:
Nagyon lenéznek, ha vagyonőr vagy. nem egy diplomással találkoztam már, de nem sokan maradnak hosszútávon vagyonőrként. 200 ezer felett nettónál csak akkor tudsz többet keresni, ha 300-400 órázól. A nettó 1000 ft se sok, 240 ezernél 240 ezer, ha többet akarsz akkor többet kell bevállalni és azt nem sokan bírják, borzalmasan fárasztó és hamar kiégsz. Ezek mellett a lenéző, bunkó pillantásokat kell napi szinten elviselned. Szóval gondold át. Vagy tanulj valami mást vagy nem tusom, őrnek azok jönnek, akik nem találták helyüket a szakmájukban, vagy másra nem alkalmasak. És arra is számíts sokuk borzalamasan buta, primitív és igénytelen, ha egy szolgálatban többen vagytok melléd kerül egy buta ember, nem fogsz tudni vele sem beszélgetni sem mit kezdeni, meg lehet zavarodni 24 vagy 12 órán keresztül egy ilyen ember mellett, alig várod menjen aludni aztán hogy te is, hogy addig ne legyen a közeledben. Ezzel is számolni kell.
2019. aug. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!