Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egyetem után személy és...

Egyetem után személy és vagyonőr vagy személyi edző képesítést érdemesebb szereznem?

Figyelt kérdés
Büfészakon fogok végezni és kéne tanulnom valamit amivel kapok jó munkát

2019. aug. 13. 22:23
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Hát de a diplomával nem tudok megélni,kaját se tudok venni eleget a diplomás fizetésből,muszáj találnom valamit amiből meg tudok élni.Mi a tökömet kezdjek akkor magammal?Menjek el gyártósorra operátornak?Annál csak jobb a vagyonőr.
2019. aug. 14. 20:42
 12/18 anonim válasza:

Most kezdtem vagyonőrködni, 24/48, nettó 1200, 10 alapszolgáltat plusz egy 12 óra túlóra, nettó 303ezret kaptam, eddig 7 évet gyáraztam a büdös olajszagba, hétfőtől szombatig, 200nál többet sose kaptam. Mindenki lenézi az őröket, a gyári munkásokat miért nem nézi le senki?

Én kellemeset csalódtam a szakmába, vagy csak jó helyet fogtam ki?

2019. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát ez nagyon jól hangzik
2019. aug. 14. 21:46
 14/18 anonim ***** válasza:
Milyen diplomát szerzel? Nincs OKJ azon a területen belül amivel fel tudod turbózni? Nekem sok ismerősöm van akik büfészaknak kiáltott diplomát szereztek és eltudtak helyezkedni különféle helyeken. Például a legnagyobb büfének mindig a média design volt kinevezve, mégis az ismerős körömből szinte mindenki eltudott helyezkedni, sokan reklám vagy grafikus cégeknél és rohadt jól keresnek. Akkor van egy andragógián végzett ismerősöm aki elvégzett egy ilyen tanácsadói ráépülő képzést, most egy cégnek is bedolgozik illetve egyéni vállalkozóként óránként 15 ezer Ft-ért végez cégeknél tanácsadást. Szóval leginkább emberen múlik, hogy mit kezd a diplomájával.
2019. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Közigazgatás-szervező
2019. aug. 14. 22:31
 16/18 anonim ***** válasza:
Hát irodaházban a nettó 1200 ft/óra az nagyon ritka és nagy részt protekció kell hozzá. Ami általános bér 800-950 ft/óra, a többi ahol 1000-1300ft/óra az mind üzletőrzés, meg rendezvényeken őrködés, 12-14 órákban, van ahol 16 órát kívánnak el. Egész nap ácsorogni, leszakad a lábad. Persze én azt mondom próbáld ki, végezd el a tanfolyamot váltsd ki az igazolványt hozzá és hajrá. Nem olcsók a tanfolyamok sem, de addig amíg van rá lehetőséged csináld meg.
2019. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
vagyonőr, messze a legjobb, simán tudsz egy saját céget grundolni amiből nagyon jól meglehet élni. Ismerősöm szimpla vagyonőr volt, nyári időszakban több vidéki eseményre is lejárt ahol azt vette észre, hogy nehezen tudják megoldani a rendezvények megfelelő biztosítását. Cége már több mint 100 vagyonőrrel van kapcsolatban, ezen kívül helyi képzéseket is szerveznek, éves szinten már több tíz száz millió Ft-os árbevételt generál.
2019. aug. 15. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Jó, persze az adócsaló sza.rházikat kerüld el nagy ívben, a nav-nál ellenőriztesd, hogy rendesen fizetnek e utánad mindent. Vannak korrekt munkaadók, hol van fizetett szabadság meg betegszabadság. te döntésed hol szeretnél dolgozni.
2019. aug. 15. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!