Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Ha valakit próbaidőn belül kirúgnak, az látszódik valahol?

A 3 hónapos próbaidőre gondolok. És ha a munkavállaló lopott, vagy nem viselkedett megfelelően, nem dolgozott rendesen, ilyeneknek marad nyoma papíron?

aug. 14. 12:50  Privát üzenet  

A válaszok
te loptál és kirúgtak? Akkor priuszod is lehet.

A válaszíró 43%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont aug. 14. 13:24 Privát üzenet
Próbaidő alatt nem kell indokolni egyik félnek sem a felmondást. Ha meg loptt és mondjuk feljelenti a munkáltató akkor annak nyilván lesz nyoma.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont aug. 14. 13:50 Privát üzenet
Annak lesz nyoma, hogy dolgozott (annak is, hogy hol), mivel a TB ehhez kapcsolódik, a lopást HA feljelentik akkor marad nyoma (egyebkent nem), a nem megfelelően viselkedett illetve nem dolgozott rendesen annak nem lesz nyoma, legfeljebb akkor ha a következő munkáltató felveszi vele a kapcsolatot (ami elegge ritka)

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont aug. 14. 14:42 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ha próbaidőn vagyok akkor indoklás és felnondási idő nélkül felmondhatok, ugye? Több infó lent.
Hogy kell felmondani ha még próbaidőn vagyok?
Hogy mondjak fel a munkahelyemen próbaidőn?
A kérdésem a következő hogy 3napja mondtam fel és probaidön voltam bérpapirt, kilepesi papirt megkaptam indokolnom nem kelett, és semmit se mondtak szerintettek a fizetésem mikorra várhato?
Ha egy hete dolgozok próbaidőn, akkor most kapok júliusra fizetést augusztus elején, vagy lehet olyan, hogy csak a következő havi fizummal kapom meg meg egyben?
Létezik, hogy több mint egy hete vagyok próbaidőn egy cégnél, de már keresik az "utódom"?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!