Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létezik, hogy több mint egy...

Létezik, hogy több mint egy hete vagyok próbaidőn egy cégnél, de már keresik az "utódom"?

Figyelt kérdés
Eddig úgy érzem mindent maximálisan elvégeztem amit rámbíztak most mégis láttam a hr-s asztalán hasonló kvalitású emberke önéletrajzát mint az enyém .

2017. jún. 8. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Egy hét alatt bőven kiderül, ha valami miatt nem illesz a cég elképzeléseibe.
2017. jún. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Miért ne létezhetne? Lehet többet / mást várnak el.

De az is lehet, hogy csak simán ottmaradt még a te felvételi folyamatodból vagy több nyitott pozíció is van a cégnél.

2017. jún. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
18%
Kevés vagy, mint szarban a c vitamin.
2017. jún. 8. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
46%
Vagy egyszerűen több ember kell hasonló munkakörbe.
2017. jún. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

A multi vicces élőlény...


Az irodámban nem kaptam asztalt, széket, PC-ét és nem volt működő konnektor sem. Feladatokat viszont adtak dögivel, old meg tinó!

2017. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Fatal_3rror_ ***** válasza:
7%

Nem tudom milyen munkakör, de nálunk 1 hét alatt semmi nem derül ki, kell rá 1-2 hónap.


Na meg attól hogy téged felvettek, még simán felvehetnek mást is.

2017. jún. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!