Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Intersport vagy Dockyard jobb munkahely?

Gyakorlatilag ugyanaz a pozíció elérhető mindkét üzletláncnál és a felvételre is nagy esélyem van mindkettőnél. A pozíciók elvárásai, juttatásai is hasonlók, így nehéz helyzetbe kerültem. Egyelőre mindenképp e kettő cég közül szeretnék választani.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Dockyard, Intersport, munkahely, pályakezdő

aug. 14. 15:25  Privát üzenet  

A válaszok
Bocsi az offert , privibe esetleg leirnad hogy az intersportba penztarosnak jelentkeztel e?:) illetve hogy mennyi lenne a bér?

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont aug. 14. 16:13 Privát üzenet
Hol mennyit fizetnek? Gondolom nem egyforma.

A válaszíró 61%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont aug. 14. 18:29 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hova költöznétek, és miért, ha Esztergom és Győr között kellene választanod?
Kinéztem maganak egy új céget de sajana nincs felvétel abba a pózíciba mit tegyek?
Milyen indokkal mondhatok fel azonnali hatállyal?
Valamivel több mint egy hónapja dolgozok de találtam egy jobb helyet ahol jobb az órabér mit csináljak jelentkezekk állásinerjúra?
Ti melyiket választanátok inkább a 2 munkahely közül?
Mi a véleményetek a Flexmont kft-ről?

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!