Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan jussak pénzhez 16...

Hogyan jussak pénzhez 16 évesen? F

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Tudom, hogy az lenne a legjobb, ha diákmunkám lenne, de nekem tényleg semmi erőm hozzá, hogy regisztráljak. Ne nézzetek le emiatt, de tényleg belefáradtam.

Tudom, hogy ezzel jöttök, hogy csak az a megoldás, de szerintem van más is.

Ebben kérem a segítségeteket.


Ha esetleg van már tapasztalatotok, hogy ennyi idősen, hogy oldottátok meg, akkor szívesen vennémha megosztanátok velem.

Nem szeretném, hogy a szüleim adjanak pénzt, szeretnék magam megdolgozni érte.


Ha tudtok azonnali fizetős munkát, az tetszene a legjobban.


BUDAPESTI VAGYOK.


Köszi, Szabi



2019. aug. 15. 18:44
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem teszel érte semmi, akkor sehogy se lesz. Ha csak várod a csodát, akkor nem lesz sehonnan semmid. Ha arra is lusta vagy, hogy online regisztrálj akkor mit segítsünk? Küldjünk pénzt vagy mit vársz. Nem azért, de én diák koromban amikor akartam dolgozni, java részt tudtam is, igaz fiatal vagy, de 16 éves korban is lehet munkát szerezni, van vagy minimum 10 diákszövetkezet Budapesten. Rá kell szánni 1 órát és regisztrálni az össszeshez, ez az én időmbe online is működött, mikor megnyertem egy munkát, csak akkor kellett bemenni és véglegesíteni a dolgot. Azonnali fizetős munkát 16 évesen 0 szakértelmemmel és szaktudással nem nagyon tudok. Max segédmunka, építkezés, takarítás.
2019. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
Utcazene. Persze nem árt, ha jó vagy, ha pénzt is akarsz belőle.
2019. aug. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Fotoszintézissel: kiültem a Normafánál a napra, és megvártam, amíg pénzt lélegeztem ki.
2019. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
27%
Tippmikszelj
2019. aug. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Honnan veszed, hogy van más is? Ez csak feltételezés, amit kifogásra használsz.
2019. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
35%

Szia, még nagyon fiatal vagy, úgy, hogy időben vagy. Én két könyvet ajánlok aminek elolvasása az egész életedet megváltoztatja.


Esther Hicks · Jerry Hicks - A ​vonzás törvénye

Rhonda Byrne - A Titok


Nekem ez a két könyv volt ami elindított az anyagi függetlenség felé. Megnyíltak az univerzális pénzcsapok és bármihez fogok azt siker koronázza. Csak ajánlani tudom, megváltoztatják a teljes gondolkodásod és aktivizálják a benned lévő mindenséget, anyagi szempontból pedig kifejleszted a belső bölcsek kövét, ami a bőség alapja.


Üdvözlettel, Tamás.

2019. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
84%
Az ilyenekből lesznek a prostik
2019. aug. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Semmi erőm válaszolni, ne nézz le emiatt.
2019. aug. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
28%

Ne hallgass a negatív emberekre, a negatívok csórók maradnak egész életükben, mert negatív energiaszinten lehetetlen elérni a bőség forrását, a belső bölcsek kövét.


Olvasd el a két könyvet és választ kapsz a kérdésre, és annál sokkal, de sokkalta, de többet.


Üdv Tamás.

2019. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%
#6-os (Tamás), gondolod hogy 16 évesen megértheti, ami ezekben a könyvekben le van írva?
2019. aug. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!