Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy lehet elérni ezt a szintet?

Hogy lehet elérni ezt a szintet?

Figyelt kérdés

Mindig is érdekel, hogy a "nyertes" emberek akik elértek valamit az életben, hogyan csinálták. Gondolok itt arra, aki mondjuk M3-as BMW-vel vagy hasonló 30+ milliós kocsival jár. Az a baj akárkit kérdezek normális választ nem tudnak adni rá. A legtöbb irigy és vesztes azt mondja, hogy ezek adócsalók meg, hogy biztos alvilági emberek. Az ilyen embereken csak nevetni tudok. Ez az adócsalás a kedvencem, mikor ezt mondja valaki, de érdekes azt sose tudja senki megmondani, hogy az a rengeteg pénz, aminek az adórészét el tudta csalni mégis honnan kereste meg? Nem mindenki feketén szedte össze amije van.

Esetleg tudtok értelmes választ adni erre, hogy hogyan lehet ennyire sikeres valaki?


2019. aug. 15. 19:08
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Követek egy online vállalkozót, aki tréningeket tart, ő állítólag 6 év alatt érte el a 100 millió feletti vagyont.
2019. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Két lehetőség van. Vagy gátlástalanul átver mindenkét és ezt alkalmazza a munkájában vállalkozásában, stb., vagy tanul valami menő szakmát, rettentően kitartó és szorgalmas és idővel szerencséje is lesz.
2019. aug. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezek mind vállalkozók szerintem. A csalás dolgot se értem. Mivel lehet csalni, hogy és mivel lehet átverni embereket és megúszni a felelősséget?
2019. aug. 15. 19:24
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

"Követek egy online vállalkozót, aki tréningeket tart, ő állítólag 6 év alatt érte el a 100 millió feletti vagyont."


Vedd meg a tréningjét, jóféle.

2019. aug. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezek a tréningek és a könyvek, meg a többi dolog, ami arról szól, hogy hogyan legyél gazdag az szart se ér. Leírják az alapvető dolgokat, vagy a saját sikertörténetüket és semmi több. Ez bőven kevés a sikerhez.
2019. aug. 15. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Ha gazdag akarsz lenni, tanulj programozónak és menj ki valamelyik skandináv országba, ott milliós fizetések várnak. Aztán, ha van kis sütnivalód gründolsz egy saját céget és akkor még 30+ milliós BMW is lehet. Hajrá, ne nyafogj meg kifogásokat keress, hanem kezd el most rögtön programozónak tanulni.
2019. aug. 15. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Ismerek olyan vállalkozót, akinek ilyen autói vannak és mivel dolgoztam nála, pontosan tudom, hogy hogy zsákmányolja ki a dolgozóit és az ügyfeleit is. Nekem ilyen áron nem kéne semmiféle luxusautó.
2019. aug. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
67%
Legyél ügyesebb a többi embernel
2019. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar a kizsákmányolás, aki elért valamit az életbe, azt nem tudta becsületesen elérni. A nagy emberek mindig is csaltak vagy előnyt szereztek az életben akár kapcsolatokkal, akár pénzzel. Ez ilyen, ilyen az élet. Vannak nyertesek és vesztesek. Én nyertes akarok lenni bármi áron!
2019. aug. 15. 23:21
 10/10 anonim ***** válasza:

Pontosan, az adócsaláshoz kell a legtöbb ész, mivel ott kell már egy nagyon komoly bevétel, aminek már érdemes az adóját elcsalni.

Egyébbként az egyszerűbb, alkalmazotti mentalitású emberek már azt is adocsalásnak tekintik, ha pl német rendszámú kocsival jársz.

2019. szept. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!