Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti mit gondltok a lent leírt...

Ti mit gondltok a lent leírt szituról? Elvállalnátok?

Figyelt kérdés

Egyszer csak csörög a telefonom felveszem

"Xy vagyok a zx cégtől és fh-t(engem) keresem" na végig hallgattam, ahogyan beszél 10percen keresztül levegőt sem vett.

Mint kiderült volt osztálytársam ajánlott be a céghez. Aki egyébként egy hónapja van ott, mellékállásban ha jól értettem, mert szeptembertől tanul. No hát először úgy voltam vele, hogy 100000ft az nem valami sok. De aztán arra is gondoltam, hogy ha tanulás mellett keresem ezt a vagy bruttó vagy nettó 100k-t (még nem voltam személyesen beszélgetni csak amit megtudtam a sráctól aki ajánlott úgyhogy nem tudom gondolom bruttó ami olyan 60ezer nettó. De nem is ez a lényeg, hanem iskola mellett pénzt keresni ráadásul nem is fizikai munkáról van szó így nagyon elgondolkodtam, viszont furának tartom ezt a telefonon keresünk munkatársat dolgot...

Csak én angyalom túl a dolgot? Arra gondoltam egy ilyen beszélgetésre mindenképpen elmegyek de azt remélem nektek is lesz véleményetek 😂



2019. aug. 17. 23:16
 1/5 anonim válasza:
66%
Hát ha elmész gondolom nem fogják kivenni a vesédet aztán a darálóba dobni.. Egy próbát megér, viszont tényleg nagyon kicsi a bér...
2019. aug. 18. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
86%
Mi a munka?
2019. aug. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valami MLM, ófaubé vagy ilyesmi.
2019. aug. 18. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
73%

Te agyalod túl.

A legtöbb munkahelyen már van bónusz, ha tudsz ajánlani valakit, azt felveszik és ledolgozik X hónapot. Itt is ez lehet a háttérben.

MIndenki jól jár, ő kap egy kis extra pénzt, te meg egy jó munkát.

Persze, kivéve ha tényleg ilyen MLM és hasonló átverés (de ha az lenne akkor az osztálytársad hívott volna inkább)

2019. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

ófaubé ???

Az melyik elküldöd a nevét privátban?

2019. aug. 18. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!