Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti hagynátok ott munkahelyet...

Ti hagynátok ott munkahelyet azért, mert nem engedi a feljebb jutást, előre lépést?

Figyelt kérdés
2019. aug. 24. 06:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%

Attól függ.

Miért nem engedi? Már így is magas pozícióban vagy? Van egyáltalán felsőbb szint vagy nincs? Van rá reális esély, hogy más cégnél egyből magasabb pozícióba vesznek fel?

2019. aug. 24. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Még jócskán van feljebb...


Persze, más cégnél is van szamárlétra, de ott nem jelentik ki esetleg, hogy elégedj meg azzal, ami van, mit akarsz még...

2019. aug. 24. 06:46
 3/14 anonim ***** válasza:
6%
Nem
2019. aug. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Ebben az esetben elkezdenék nézelődni.

Illetve végig kell gondolni, hogy reális-e az igény a feljebb lépésre. Csak azért, mert x éve dolgozol valamilyen pozícióban, nem fogsz előrébb kerülni. Van-e több benned?

Illetve ki szerint nem lehet feljebb lépni? A közvetlen felettesed? Mással beszéltél erről?

2019. aug. 24. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 kapo1588 ***** válasza:
91%
Persze hogy ott hagynám. Nem verném nagy dobra de elkezdenék más helyet nézni. Ha fejlődni szeretnél de nem engedik akkor az megterhelő lelkileg is, plusz anyagilag se tudsz egyről a kettőre jutni
2019. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Legalább másfél-két évente szükséges körül nézni a piacon. Aki ezt nem teszi meg, az túl jól keres.
2019. aug. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Igen
2019. aug. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
91%

Hagytam mát orr állást ezért.Úgyhogy igen, érdemes váltani.


De, a mi estünkben a baj az volt,hogy a vezető egy ismerősét tette abba a pozícióba.

Tegyük hozzá, multicégről beszélünk, nem állami cégről vagy közszféráról.



Több ember is megpályázta rajtam kívül, de valakinek azt mondta, őt nem tudják pótolni, valakinek azt,hogy nem alkalmas.Mindig volt kifogás.

Én meg fogtam magam, "élesítettem" az önéletrajzomat és elkezdtem pályázni.2 hónap múlva kaptam ajánlatot, hasonló pozícióra, mint amit megpályáztam és felmondtam.Ennyi.

2019. aug. 24. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%

Igen, én is váltottam, éppen ez okból kifolyólag. Eleve vezetői pozíciót pályázz meg, én akkor elkerülhető a szamárlétra.


A felmondás okának pedig tökéletes az, hogy nem volt előrelépési lehetőség.

2019. aug. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze, otthagynám, volt is már ilyen.
2019. aug. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!