Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes elküldeni az önéletraj...

Érdemes elküldeni az önéletrajzomat és motivációs levelet pl. a Magyar Államkincstárhoz vagy az OEP-hez függetlenül attól, hogy nem írnak ki pályázatot?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy létszámstop van és a meghirdetett pályázatra lehet jelentkezni, de egy próbát megér. Most tettem le a felsőfokú közigazgatási versenyvizsgát is. tudom, hogy már nem feltétel köztisztviselői állás betöltéséhez, de az alapvizsgát ki fogja váltani. Remélem pályázatnál előnyt jelent..
2010. júl. 13. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Nincs már létszámstop június 10 óta. Visszavonta az új kormány.

Mondjuk ennek ellenére én se vettem észre, hogy azóta annál több álláshirdetés lenne...

2010. júl. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Érdekes, mert én is a Magyar Államkincstár egyik területi igazgatóságában gondolkoztam. Csak még nem vettem rá magam. És ott hol kell leadni??
2010. júl. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Megpróbálni mindenképpen érdemes. Mindenki azt mondja, hogy csak kapcsolatok útján lehet bejutni. Kíváncsi vagyok mennyire igaz ez.
2010. júl. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!Én is igy vagyok ahogy te! Milyen végzettséged van. Bár nekem még van az egyetemből fél évem. Gondolkodom hogy letegyem e felsőfokú vizsgát. Szerinted jól járnék vele?

Én az adóhivatalhoz szeretnék menni. Ott voltam szakmai gyakorlaton is. Nagyon tetszett.

Végülis elküldted az önéletrajzot? Majd kérlek számolj be róla, hogy mi történt.

2010. júl. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A kérdés már gondolom nem aktuális, de én idén végeztem közgazdászként, és minden hatóságnak elküldtem a pályázatomat, függetlenül attól, hogy volt-e álláshirdetés.

Most szerdán fel is hívtak, hogy csütörtökön menjek be egy állásinterjúra, minden rendben volt, délután felhívtak, hogy pénteken is menjek be egy 2. körre, péntek délután meg közölték, hogy engem választottak! :)

Gyorsan igényeltem az erkölcsi bizonyítványomat, és amint megérkezik (1 hét), már kezdhetem is a munkát.

Pályakezdőként, ez egy nagyon jó lehetőség, egy nagyon korrekt fizetéssel.

Szóval a kérdésedre válaszolva, IGEN, érdemes elküldeni, de nem csak ide, hanem bárhova, ahol szeretnél dolgozni.

2012. szept. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!