Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Találtam egy oldalt, mely...

Találtam egy oldalt, mely programozóknak, mérnököknek, más diplomásoknak közvetít munkát, ti hallottatok már róla?

Figyelt kérdés

Nekem szimpatikus, főleg hogy nem kér pénzt, és úgy látom, hogy elég sokan dolgoznak be oda. Külföldi persze.


Itt a link, ahol olvastam róla: [link]


Regisztráljak? Vagy van valakinek már tapasztalata ezzel kapcsolatban?


2010. júl. 13. 21:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

már látásból is tipikusan fos béna lap, plusz félrebeszél, ha nem lenne takargatni valója, akkor nem kellene regelni, h láthassad azt a sok-sok munkát.


ezenkívül freeweb-es, hát nokomment, ha annyira komoly lenne, akkor lenne rendes tárhelyen.

2010. júl. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Koszi hogy megmutattad.
2010. júl. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Nem kell regelni a munkák megmutatásához, az ajánlattételhez kell regelni, hogy megmond, mennyiért vállalnád. Szerintem ez érthető is, hiszen hogyan vállalsz el egy munkát 30 dollárért, ha nincs regisztrációd? Meg akkor hogy számolják, hányadik sikeres munkád is van már teljesítve?
2010. júl. 13. 21:55
 4/19 anonim ***** válasza:
Elso!Nem kell reg!A magyar oldal bena de az nem is az eredeti.
2010. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Menj rá arra a logóra, amit ott ajánlgat a fos oldal gazdája. Mit fogsz látni linkként? Ezt:


[link]


Szóval ez a CsViktor jutalékot kap, hogyha valaki ezen a linken keresztül regisztrál be oda. Ezzel még nincs baj, végül is neked semmibe se kerül, ő meg meg is érdemli a jutalékát, hogyha olyan lehetőséget ajánl, ami neked jól jön.

Csakhogy mivel ezért a pár centes jutalékért hozta létre az egész oldalt, egyáltalán nem biztos, hogy ő már próbálta azt a lehetőséget, amit oly buzgón ajánlgat. Elvégre ő megkapja a jutalékot mindenképpen, hogyha valaki azon a linken keresztül regisztrál be oda.

Hát itt kezdődnek a gondok az ilyennel.

2010. júl. 13. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Informatikus Mérnök válasza:

Itt is vagyok, látom az oldal statisztikájából, hogy innen érkeznek a látogatók. Az előző hozzászólásra a válasz: nem kapok a regisztrációért jutalékot, akkor kapok, ha valaki megnyer egy munkát, megcsinálja, megkapja a fizetését, és ebből lead az oldalnak fix százalékot.


Na ebből a százalékból jön nekem, de ez mindenképpen megy az oldalnak, le is írtam. Ha valaki nem dolgozik, nem is keres vele pénzt, és le sem kell adnia a keresetéből. Ha minden regisztráció után kapnék jutalékot, akkor nem szarakodnék, hanem egész nap kamu e-mail címekkel regisztrálnék, és gyűjteném a pénzt magam alá, nem?


Amúgy meg meg lehet nézni az oldalon a statisztikámat, van már elvégzett munkám.

2010. júl. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

"Ha minden regisztráció után kapnék jutalékot, akkor nem szarakodnék, hanem egész nap kamu e-mail címekkel regisztrálnék, és gyűjteném a pénzt magam alá, nem?"


Nem tudom, de adtál egy ötletet, hehe. Bár valószínűleg az ilyen cégek se hülyék, és néha nézik az IP címet is, nemcsak az emailt.

Amúgy kb. fél percet szántam az oldalad megnézésére, szóval nem olvastam el, csak azt írtam, hogy mik szoktak lenni ennek a buktatói.

De tény, hogy lehet ilyesmikkel keresni, akár többszáz dollárt is havonta, én is csinálom, csak én pont azért nem propagálom, mert az más jellegű, nem is tudja megcsinálni mindenki, de ha meg tudná, akkor nekem ott konkurenciát jelentene :)

2010. júl. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Ez remek!


Paypal intézésében tudnál segíteni?


Nem vok hülye hozzá volt már paypalom, csak egyszer kitiltottak, és azóta már próbáélkoztam 3-4 bankszámlával is de amint van pénzmozgás akár 1-2 dollár is, egyből bannelik..


Olyan kártyával és számlával is csináltam már amin nem a teljes nevemre készült..


Hogy miért bannoltak azt most ne firtassuk...



Létezik megoldás erre?

2010. júl. 13. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nekem jól működik a Paypal, úgyhogy nem tudok segíteni. Biztos nem hülyék, és észreveszik az IP cím alapján, hogy ugyanaz vagy, akit már egyszer kitiltottak.


Viszont van más hasonló dolog is, pl. az AlertPay.


[link]


Próbáld ki azt, ott még nem ismernek... aztán ne banoltasd magad :P

2010. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Informatikus Mérnök válasza:

A Moneybookers.com még elfogadott a Freelanceren. Nekem is van ilyen számlám is, csak ezt akkor használom, ha olyan embernek dolgozok (nem a Freelanceren), akinél nincs PayPal.


A Moneybookers.com ugyanolyan jó kis oldal. Nekem van hozzá Mastercardom is, ezzel fizetek a boltban itthon, a PayPalhoz már nem akartam mégegyet kérni. Azt inkább hazautalom.


Más megoldás még esetleg a rokon nevére történő PayPal reg, de ennél jobb a Moneybookers.

2010. júl. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!