Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy kereshetnék gyorsan...

Hogy kereshetnék gyorsan hasonló munkát, ahova fel is vesznek?

Figyelt kérdés

Kiidegel a kolléganőm. Mindenbe beleköt, nem törődöm vele akkor is baszogat minden kis vacakkal.

Allandoan kiabál, ideges, trágár szavakat használ velem szemben. Szóltam már neki többször is, hogy állítson magán. De nem használ. 1-2 napig normális és megint elkezdi.

Mellesleg a cég sem tiszta. Mindenkinél benyalta magát, tehát a főnöknek hiába szólnék ha ő az istennő.

Elakarok menni innen. Pánik beteg is vagyok és hétvégén emiatt rám jött egy roham.

Hogy tudnék minnél hamarabb lelépni?

51 órát dolgozok egy héten ráadásul ami nem normális dolog, tehát interjúra is nehezen tudok elmenni.

Recepciós vagyok amúgy.


2019. aug. 29. 18:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Munkaügyi központban lehet érdeklődni.
2019. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. aug. 29. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!