Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 1 hónap munkaviszony után...

Ha 1 hónap munkaviszony után nem megyek el csapatépítőre a műszakommal az egy rossz pont?

Figyelt kérdés
1 hónapja dolgozok velük és nem ismerek senkit. Úgy érzem még korai a csapatépítő. Nem akarom rögtön kiteregetni a magánéletem senkinek.
2019. aug. 31. 17:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
83%

igen, az.

miért nem szeretnél elmenni?

2019. aug. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mert olyan helyre megyünk ami inkább gyerekeknek való és nem felnőtt férfiaknak. Nem is vagyok régóta a cégnél, még a próbaidőm sem járt le. Úgy érzem akkor vagyok egy csapat tagja, ha beválik a munka és megfelel a fizetés is. Kicsit furán jön ki, hogy még az sem biztos maradok a jelenlegi munkahelyemen és már csapatépítőre hívnak. Arról már nem is beszélve, hogy a fél társaság részeg lesz a végére én pedig nem érzem jól magam ilyen iszákos társaságban alapból.
2019. aug. 31. 17:27
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

hát pont azért menj el, hogy megismerd őket és ha rájössz hogy nem érzed magad jól köztük, akkor pedig nyugodt szívvel mondasz fel. Már a csapat része vagy egyébként, hiába vagy próbaidős.

Tapasztalatom szerint nem szeretik az olyanokat, akik kivonják magukat a közös programok alól.

Amúgy én is rühellem a csapatépítőt, számomra megszűnnek a kollégák délután fél 5kor, mikor elmegyek munkából, de évente 2 alkalommal elmegyek az ilyen csapatépítőkre, külön szervezett programokra. Segítik a karrierem fejlődését, hisz jó pontot szerzek a többieknél és a vezetőmnél. Csak ez lebegjen a szemed előtt.

2019. aug. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Majd a következőre elmegyek, ha lesz alkalom. Erre még nem.
2019. aug. 31. 18:01
 5/15 anonim ***** válasza:
76%

kérdező, hallottam én itt már olyanról is, hogy valakit épp azért tettek ki egy állásból, mert nem ment csapatépítőre és azt mondták, hogy "antiszociális", nem együttműködő, kihúzza magát a társaságból, stb. Szóval épp azért tettték ki, mert nem ment el.


Amúgy jól írták: a csapatépítő épp azért csapatépítő, hogy az egymás számára ismeretlen embereket is összehozza.

Nem kötelező kiteregetni a magánéletedet - ez rajtad múlik és nem kötelező inni sem.


Lehet, épp azért nem lesz következő alkalmad,, mert erre most nem mész el.

2019. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A próbaidőd végén lehet hogy a kihagyott csapatépítő miatt nem fognak alkalmazni és választanak helyetted egy olyan embert aki ott volt. Én a helyedben elmennék, de ez a te döntésed amelynek majd el kell viselned a következményeit, mert erről szól az élet.
2019. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Gyári munka, csak nem tesznek ki emiatt.
2019. aug. 31. 19:26
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Igen rossz néven veszik! Az alkalmazottak és a főnök is.

2. Ha gyári munka és nem érdekel a dolog, nem itt képzeled el a jövődet, akkor meg mind 1 is teljesen.

2019. aug. 31. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmész, nagyobb esély van rá, hogy maradhatsz.
2019. aug. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen, rossz pont.

Nem kell kiteregetni a magánéletet, de lehet barátkozni, ismerkedni, beilleszkedni

2019. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!