Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem vesznek fel dolgozni?

Miért nem vesznek fel dolgozni?

Figyelt kérdés
Nincs szakképzésem csak érettségi de szeretnék dolgozni pláne hogy huszonéves vagyok már. Nagyon kevés helyre tudom beadni a jelentkezésemet, mert már mindenhol kell valami vagy nyelvtudás, vagy jogosítvány, vagy diploma vagy okj képzés. Jelentkeztem még májusba a munkanélküli hivatalba, de semmit nem csinálnak. Néha így vannak alkalmi munkák, de abból nem tudok megélni. Fizikailag és lelkileg is egyre nehezebben bírom ezt a tartós munkanélküliséget és kezdem feladni így az életet is, mert nem 6 hónapja vagyok munkanélküli hanem évek óta, és nem velem van a baj, hanem hogy a munkáltatóknak csak tapasztalt ember kell, vagy olyan akit ismer. Gyárban meg az ember nem marad 3 hónapnál tobb időt mert nem jó a munkakorulmény. Voltam már gyárban 10 óra múlva leültem pihenni erre odajon egy nálam is fiatalabb manager hogy miért ülok? Menjek vissza dolgozni. Tehát ezek a semmit mondó managerek és hogy ott is csak ugy tudsz érvényesülni ha ismered és jóban vagy a fonőkséggel. Tehát nem tudom mit csináljak, okj nappali ingyenes képzésre már nem járhatok, nicns már semmi otletem.
2019. szept. 4. 14:56
 1/8 anonim ***** válasza:
27%
Legyél csöves.
2019. szept. 4. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
60%
Menj el OKJra vagy főiskolára. Előbbi folyamatosan indul, utóbbin a keresztféléveset megpróbálhatod, hogy ne kelljen szeptemberig várni.
2019. szept. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%

Képzésre jelentkezz szerintem. Nem tudom nő vagy férfi vagy e. Ha férfi akkor valamilyen szakmát nézz magadnak ami érdekel, festő, burkoló, cnc gépkezelő, villanyszerelő, vagy leteszel egy targoncavezetői vizsgát, ezzel hamar találsz raktàrosi állást.

Ha nő vagy, kozmetikus, fodrász, pedimanikűrös, ötvös stb, vendéglátós.

2019. szept. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Az érettségi semmire se elég. Tudod ma az tud érvényesülni, akinek van szakmája, ért valamihez, pl jól beszél angolul.

25 év felett ingyenes esti okjre járhatsz, talán még nem késő csatlakozni.

2019. szept. 4. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
60%
Meki burger king kfc
2019. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30%
Muszáj tanulnod vmit. Okj vagy egyetem keresztfélévvel. Pontosan hány éves vagy?
2019. szept. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Azzal van a gond Balázska, hogy látják a nevedet és nagyon rossz híred van. Nincsen olyan munkáltató, aki ne dobná a papírjaidat egyből az iratmegsemmisítőbe, majd a biztonság kedvéért ne locsolná le benzinnel és gyújtaná fel!
2019. szept. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
76%
7-es, végre egy normális válasz, ment a zöld kéz.
2019. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!