Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az olasz nyelvet kevés magyar...

Az olasz nyelvet kevés magyar beszéli? Alig akad jelentkező.

Figyelt kérdés
Toborzóként dolgozom és alig van jelentkező az ajánlatokra, amik megkövetelik az olasz nyelvtudást.

2019. szept. 6. 20:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Na most az a kérdés, hogy 7es milyen melóra keres embert. Ha például call centeresnek, oda közgáz diplomával a kutya se fog elmenni.


Én pl külföldön élek, de van otthon egy kis cégem, amivel néha bevállalok kisebb-nagyobb IT munkákat. Most kellett volna nekem egy ember, akire rábízhattam volna egy hót egyszerű adatfeltöltő feladatot, gyakorlatilag 8 általánossal meg lehet csinálni, de angolul kellett hozzá tudni. Szerintetek találtam rá embert? Jóhogy nem.

2019. szept. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szerintem kevesen beszélik, pedig sokan tanulták. Én beszélgetek olaszt, mégsem vesznek fel vele sehova.
2019. szept. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%
Én viszonylag jól beszélek olaszul (felsőfokon), de a legtöbb állásnál elvárás a folyékonx angol is mellé, ami még nincsen.
2019. szept. 9. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel Magyarországon többnyire az angolt és a németet oktatják, elvétve franciát és olaszt, így a kérdésre meg van a válasz. Én beszélek olaszul és keresett is főleg Pesten, ahol ha nagyon akarnám találnék vele munkát, csak én azokat nem szeretem végezni.
2019. szept. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!