Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Diákként, angol nyelvtudássál...

Diákként, angol nyelvtudássál tudnék valahol dolgozi? Bővebben lent

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, felsőfokú angol nyelvvizsgát letettem, tehát tudok beszélni angolul, ezért gondoltam arra hogy nyáron, nyári szünetben tudnék-e valahol dolgozni. Esetleg írnátok tapasztalatokat, vagy olyan oldalakat ahol szerveznek ilyet?

2019. szept. 8. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
60%
Vége a nyári szünetnek....
2019. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Sok diák dolgozik tanulás mellett SSCkben.
2019. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vállalhatsz magántanítványokat - főleg olyanokat, akik végiggyengélkedték az előző évet angolból, ezért a szüleik úgy döntenek, hogy kellene némi segítség nekik a nyáron. Az ilyenek nem feltétlen sok éves tanítási tapasztalattal rendelkező tanárt akarnak, mint a nyelvvizsgára készülők, hanem amatőrebb segítséget is szívesen vesznek, az a lényeg, hogy tudj angolul.
2019. szept. 9. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!