Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Orosz nyelvtudással könnyebben...

Orosz nyelvtudással könnyebben találhatok munkát?

Figyelt kérdés

Anglisztika szakkal eddig sajnos nem sikerült már hosszabb ideje. Portugálul is beszélek egy kicsit, de az inkább csak hobbi. Írásban jobban kommunikálok, mint szóban minden nyelven. Most van lehetőségem megtanulni oroszul, anyanyelvi beszélőktől, tehát ha komolyan veszem, akkor szerintem ebből is meglehetne a felsőfok max. 2 év alatt. Utána meg ha addig meg mindig nem oldódna meg a helyzet, elkezdenék olyan munkát keresni, ahova kifejezetten oroszost keresnek. Szerintetek ott mennyivel lenne több esélyem?


23/N



2019. jún. 30. 13:36
 1/2 anonim ***** válasza:
87%

Hát oroszul nyilván sokkal kevesebben beszélnek mint angolul / németül, cserébe nincs is annyi cég ahova kellene. Szerintem ha az idődbe / pénzedbe / kedvedbe belefér nem veszítesz vele. Max nem is nyersz.


Mondjuk a 2 év alatt felsőfok szerintem elég meredek, de persze lehet, hogy átlagon felüli a nyelvérzéked.

2019. jún. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Aha
2019. jún. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!