Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés

A kérdés

Ha sikerül az érettségim milyen munkát végezzek? Maradjak itt ahol most vagyok? Többi lent

4. hónapja itt dolgozom. Tv-t csomagolok, beolvasom a számítógépbe. 700€ kínáltak tisztában. 1. és 2. hónapban elég jól kaptam 735€ és 744€. Középiskola érettségi nélküli végzettségem van. Adminisztráció a szakmám, de nem érdekel a szakmám. 2 hét múlva lesznek az érettségi pótvizsgáim. Máma jött 700€, többieknek 560€, 600€, 650€. Ami szerintem nagyon kevés. Nekem meglepően 700€. Ha sikerül leérettségiznem, akkor milyen munkát végezzek? Találnék jobb munkát mint pl. 800€ havi fizetéssel?

Vagy a mai világban az érettségi se ér semmit? Még nincs meg az érettségim, de azon vagyok, hogy minnél előbb csináljam meg sikeresen. Mit tanácsoltok? Mi a véleményetek?

szept. 11. 19:07  Privát üzenet  

A válasz

Nocsak, nocsak, mégiscsak itt maradtál, nem mentél át a 3 műszakos gyárba?

És végül hogy oldod meg az érettségit - mert azt írtad, nem biztos, hogy elengednek a munkahelyről, mert nem is tudják, hogy suliba jártál és nem sikerült az érettségi.

ha nyáron tanultál, akkor oké, de úgy tudom, valamikor a nyár közepe felé azt írtad, hogy nem is tanulsz semmit, mert fáradt vagy, nincs időd rá.

Akkor szerinted sikerülni fog a vizsgád?

Igen, maradj itt, mert képzettség nélkül mást úgysem tudnál csinálni.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont szept. 11. 19:25 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

De ha sikerül az érettségim jobb munka tobb fizetéssel nem lenne esélyem? Igen mégis itt maradtam. Munkahelyemen megoldottam. Mit tanácsolsz? Többet nem kereshetnék?

# 2/2Időpont szept. 11. 22:00 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hogyan lehetek rendőr? Érettségim és OKJ szakmám van 24/F
Ha van erettsegim, elvegzek egy vago, mozgokep vago OKJ-s iskolát, utána ellehet helyezkedni jó munkahelyeken, jó fizetéssel? Vagy mindenképpen kell diploma?
Ha csak egy érettségim van (amit most szereztem) milyen melót válalhatok és mennyit kereshetek vele?
Mit végezzek el nőként, ha célom, hogy végre legyen a kezemben egy piacképes végzettség, amivel elhelyezkedhetek?
Mennyit számít ha külföldön szeretnék élni de nincs érettségim?
Csak egy érettségim van. Milyen sulit végezzek el, ha munkát szeretnék vállalni Veszprémben? Ne fizikai munka legyen. Nem tudnám csinálni. Nem szeretek emberek közt lenni.23 éves fiú vagyok

Kérdések az Üzlet és pénzügyek rovatbólKérdések a Karrier, fizetés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!