Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha sikerül az érettségim...

Ha sikerül az érettségim milyen munkát végezzek? Maradjak itt ahol most vagyok? Többi lent

Figyelt kérdés

4. hónapja itt dolgozom. Tv-t csomagolok, beolvasom a számítógépbe. 700€ kínáltak tisztában. 1. és 2. hónapban elég jól kaptam 735€ és 744€. Középiskola érettségi nélküli végzettségem van. Adminisztráció a szakmám, de nem érdekel a szakmám. 2 hét múlva lesznek az érettségi pótvizsgáim. Máma jött 700€, többieknek 560€, 600€, 650€. Ami szerintem nagyon kevés. Nekem meglepően 700€. Ha sikerül leérettségiznem, akkor milyen munkát végezzek? Találnék jobb munkát mint pl. 800€ havi fizetéssel?


Vagy a mai világban az érettségi se ér semmit? Még nincs meg az érettségim, de azon vagyok, hogy minnél előbb csináljam meg sikeresen. Mit tanácsoltok? Mi a véleményetek?


2019. szept. 11. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Nocsak, nocsak, mégiscsak itt maradtál, nem mentél át a 3 műszakos gyárba?

És végül hogy oldod meg az érettségit - mert azt írtad, nem biztos, hogy elengednek a munkahelyről, mert nem is tudják, hogy suliba jártál és nem sikerült az érettségi.

ha nyáron tanultál, akkor oké, de úgy tudom, valamikor a nyár közepe felé azt írtad, hogy nem is tanulsz semmit, mert fáradt vagy, nincs időd rá.

Akkor szerinted sikerülni fog a vizsgád?


Igen, maradj itt, mert képzettség nélkül mást úgysem tudnál csinálni.

2019. szept. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ha sikerül az érettségim jobb munka tobb fizetéssel nem lenne esélyem? Igen mégis itt maradtam. Munkahelyemen megoldottam. Mit tanácsolsz? Többet nem kereshetnék?
2019. szept. 11. 22:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!