Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit fizetnek az "átlag"...

Mennyit fizetnek az "átlag" pozíciók multinál?

Figyelt kérdés

Rengetegen mondják, hogy milyen jól lehet keresni a hiányszakmákkal stb. Én egy multinál dolgozom és az a fényűzés ami itt megy szinte felfoghatatlan. Én 200-at keresek gyakornokként, de a többi alkalmazott, pl asszisztensek, hresek, pénzügyön dolgozók, projektesek, adat elemzők stbstb. Egytől egyig márkás ruhában, ékszerekkel, legújabb telefon. A parkolóban olyan autók állnak, h sokszor csak nézek. Nem mindegyik egy bmw x6, de egytől egyik új autó.


Tényleg ennyire jól keres mindenki a hiányszakmán kívül is? Dolgoztam diákként műszaki gyárban és hát mondanom sem kell, hogy az ottani szakemberek annyit kerestek mint most én gyakornokként, nem volt rajtuk armani póló meg stb.



2019. szept. 12. 21:15
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%
Én multis középvezetőként, egy csomó nyelvtudással, diplomával keresek nettó 300-at, szal a nettó 400-500 átlag az nagyon nincs meg.
2019. szept. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert Te rosszul keresel, miért csökkenne az átlag? Te vagy átlag alatti. Csoportvezetőként alapvető matematikai, statisztikai ismereteid lehetnének.
2019. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nettó 500 átlagban megvan egy multinál. Ha 300-at keresel akkor átlag alatt vagy, de ettől még az átlag bizony annyi.

De ebben a 1,5 milliót keresők is benne vannak.

2019. szept. 14. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Egyébként ha ez Budapesten van akkor keress mást, 300 nagyon kevés ezekkel amit ide írtál!
2019. szept. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!