Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy gazdaságinfo...

Mennyit keres egy gazdaságinformatikus?

Figyelt kérdés
Azzal tisztában vagyok, hogy határ a csillagos ég, leginkább arra lennék kíváncsi, hogy ki, milyen vállalatoknál, milyen pozícióban dolgozik és mennyit keres, mennyi időbe telik egy jó pozícióba kerülni?

2019. szept. 15. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon függ attol hogy mit csinal, sajnos igy nehéz válaszolni de szerimtem junior szinten alarmilyen poziban nettó 300-500 az elvarhato
2019. szept. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Kezdőként biztos nincs ennyi. 300 is inkább csak bruttóban. De pár év után reális az 500 bruttó is, később idővel nettóban is.
2019. szept. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%
Az a baj, hogy ezzel ezerféle dolgot lehet csinálni és a fizetésed mindig munkakör és munkahely függő. Az évfolyamomban akiről tudok (fővárosban) nettó 300 alatt 100% hogy senki sem kezdett. Inkább ilyen 300-500 nettó. (Rohadtul nem akarom leírni a kategória trolljai miatt, hogy én programozói beosztásban mennyit kerestem egyetem után, gyakornoki tapasztalattal...)
2019. szept. 16. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
26%
Bruttó 300-ért recepcióst nem találunk két hónapja. Bruttó 400-450 alatt még a legszerencsétlenebbek sem kezdtek.
2019. szept. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!