Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy informatikus diploma...

Egy informatikus diploma előnyt jelenthet a csak érettségivel rendelkezőkkel szemben, ha irodai admisztrációs állásokat szeretnék betölteni?

Figyelt kérdés
Van egy infós diplomám (gain), de a szakmában nem tudok boldogulni vele, mert programozni nem nagyon tudok. Ha más irodai munkát szeretnék előnyt jelenthet ez a diploma?

2019. ápr. 16. 10:43
1 2
 1/13 anonim válasza:
26%

Szia

Szerintem a Te esetebden igen. Ezt azért írom, mert egy olyan beállítottságú ember vagy aki nagyon szereti és fogékony az informatikára! A baj cak annyi, hogy eddig rossz helyen keresgéltél. Egy picit próbálj más területeken is keresgélni. Különben nem marad ez mindig így! 😊

Most nyáron rád fog találni az a munka ahol a fejlődésilehetőséget meg fogják adni mármint ami az informatikai fejlődést illeti! 😉

2019. ápr. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos annyira nagyon nem vagyok rá fogékony, csak valahogy elvégeztem vidéken egy büfé GAIN szakot.
2019. ápr. 16. 10:57
 3/13 anonim ***** válasza:
teljesen mindegy
2019. ápr. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Előnyt jelent. Irodai munkára, még ha betanított is, a diplomásokat könnyebben felveszik, mint az érettségizetteket. Sajnos manapság már analfabétaként is le lehet érettségizni, így az értéke erősen lecsökkent. Ha irodába kell írni-olvasni tudó ember, jobb választás a büfészakos diplomás.
2019. ápr. 16. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Amug ha tényleg lenne informatikus diplomad tudnad hogy nem csak programozni lehet vele
2019. ápr. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van infós diplomám. Igen tudom, hogy lehetnék SAP-s, rendszergazda, adatelemző stb., de ezekhez sajnos még annyira se értek, mert ezeknek az oktatási is harmatgyenge volt az egyetemen. Tehát teljesen szakami irányú munka kilőve, esetleg annak örülnék, ha valahová excelezni elmehetnék esetleg, vagy ilyesmi.
2019. ápr. 16. 12:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Melyik egyetem volt ez? Tudsz angolul?
2019. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Szerintem úgyis erre az egyetemre gondoltál - NYME - Sopron ...

sajnos angolul is csak a konyhanyelv megy.

2019. ápr. 16. 12:24
 9/13 anonim ***** válasza:
Budapesten próbálkozz, hidd el lesz munkád hamarosan.
2019. ápr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Az elso valaszolo valami terito lehet. :)
2019. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!