Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit írjak az önéletrajzomba?

Mit írjak az önéletrajzomba?

Figyelt kérdés

Idén érettségiztem le, szóval sem végzettségem, sem pedig szakmai tapasztalatom nincsen, és ezért nem tudom, mit írjak az önéletrajzomba. Már beleírtam az alapadatokat, a középsulit ahol végeztem és hogy van egy nyelvvizsgám. De ezeken kivül mit írhatnék még bele? Teljesen tanácstalan vagyok. Jelenleg anglisztikán vagyok passzív féléven.

19/L



2019. szept. 16. 14:32
 1/8 anonim ***** válasza:
64%

Hova akarod beadni?

Úgy látom bölcsész vagy, mekibe pl. ez bőven elég.

2019. szept. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem mekibe és több helyre is be szeretném. Aldi, Spar, van takarító, recepciós meg adminisztratív munka is köztük.
2019. szept. 16. 14:54
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor ennyi, amit tudtál bele írtál. Hazudni nem kell. Ilyen pozíciókra valszeg jó leszel érettségivel is.
2019. szept. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi a választ.

De ennyivel is sikerülhet elhelyezkedni?

2019. szept. 16. 15:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Sikerülhet.
2019. szept. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De akkor meg miért foglaló a helyet az egyetem len?
2019. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#6 nem foglalja a helyet, munkát ad a bölcsész kar tanárainak. Így működik ez.
2019. szept. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az eddigi munkatapasztalataidat. Nektek már kötelező volt 50 óra közmunka az érettségi előtt, igaz? Akár azt is.


A képességeidnek csinálj egy külön kategóriát és oda néhány sort, vagy pár gondolatjellel pár felsorolt, hogy szerinted milyen pozitív tulajdonságaid vannak, amik a munka során is segítenek majd.

2019. szept. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!