Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályakezdőként mit írjak az...

Pályakezdőként mit írjak az önéletrajzomba? Bele kell írni, hogy regisztrált munkanélküli vagyok (állítólag pozitívum)?

Figyelt kérdés

Csak érettségim van, nem dolgoztam még sehol. Fogalmam sincs mit bírnék bele írni a személyes adatokon kívül.


Betanított elektronikai összeszerelő... ennyit tudok az állásról, meg hogy 3 műszakot kell vállalni.


2016. szept. 20. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell azt beleírni, nem hogy az önéletrajzba, de még a motivációs levélbe sem.

Kamuzz be diákmunkákat suli alatti időre, meg érdeklődéshez írj valami elektronikával kapcsolatos dolgot, és nyert ügyed van.

2016. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az első írja, kamuzz, mert sose néznek utána, meg ha utána is néznek mi fog történni? Semmi... Én is ugyanezt csináltam anno. Csak aztán ne felejts el utánanézni, pl a cég amit bekamuzol az hol van és mivel foglalkozik pontosan, stb. Pár mondatot tudj ha esetleg kérdezik.
2016. szept. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!