Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a legjobb kamionos cég? Hová érdemes sofőrnek jelentkezni?

Figyelt kérdés
2 évet nemzetköziztem és váltani szeretnék. Korrekt céget keresek. Wabi kizárva!
2019. júl. 26. 10:25
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs olyan hogy legjobb cég. Ahány ember, annyiféle igény. Lehet hogy mondok egy céget ami nekem tökéletes, de neked nem felel meg. Ha már a szakmában vagy, tudod miről beszélek. Parkolói dumákból ne indulj ki
2019. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mennyél külföldi céghez
2019. júl. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Wabi miért kizárva?

Én is így indultam neki, hogy a wabi kizárva. Kerestem kisebb nagyobb cégeket. Sokkal jobban lehúznak, mint a wabi. "Ki kell érni, vállald be", "ezt meg kell csinálni, döntsd el mi fér vele, hogy ha kártya nélkül fognak be, vagy túlvezetésért"

Na mindegy, 2 éve tolom, de szerintem a nyugalom szigetét talaltam meg.😁

2019. júl. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó másfél éva vagyok itt és kezdtem unni, hogy ingyen dolgozok nekik. Arra gondolok, hogy két hét után bevisz magyarba és azt nem fizeti. 5napom is ment el úgy.
2019. júl. 27. 14:50
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi céget javaslok,de ha itthonihoz akarsz menni Hunlad igaz azért nem könnyű meló,Horvát Rudi esetleg állítólag jó cég,sok sikert :-)
2019. júl. 28. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, mert mindegyik lehúz. Külföldi cégek sokkal jobbak.
2019. júl. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Hunland ?! Ahol ugy dobaljak a kartyakat mint a pokerben ? :D


A Supernovat mondtam volna, nyugodt ceg korrekt fizetes, egeszen addig mig ok nelkul ki nem lakoltattak egy csomo sofort az autoibol (pedig soforgazdasak), es haza nem kuldtek. Letiltottak a tankolo kartyakat, aki epp angolbol jott volna haza annak elegge xopas volt, nem tudom vegul megoldodtak-e a helyzetek, en nem vartam ki a veget, de legalabb kifizettek. En ilyen labilis ceghez inkabb nem mennek vissza, Wabi szerintem abbol a szempontbol jo, hogy nagyon ritkana gyujtozes, 1 felrako 1 lerako, uj autok, de oda azert nem mennek vissza mert a rohadt Mosonmagyarovari telep ott van, csomoszor ott raknak ki es old meg a lejutast pestre a cuccaiddal egyutt te magad, a telephelyen meg nincs parkolo, minden egymas hegyen hatan, a belepes es kilepes meg fel napig tart... De legalabb az egy stabil ceg, es ha jo franchisehoz kerulsz jok a fuvarok, csak epp az osszes szereti zsebre tenni az uzemanyagpenzt . Nekem az a rublika ahol szerepelnie kellett volna a fizetesi papiron ures volt, meg csak oda se irtak hogy levontak-e vagy megkaptam-e (sose kaptam) :D

2019. júl. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hunlandnál már nem csak állat szállítás van,bipencse és stb...
2019. júl. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én Horváth Rudinál voltam, 4 évet lehúztam, de nem jött be a kamionozás, viszont a cég korrekt volt, maximálisan korrekt. Úgyhogy vissza ültem a 3,5 tonnásra és azzal járok futóval vagy trélerrel. Az sokkal jobban bejön.
2019. aug. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!