Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy újfajta MLM módszer,...

Egy újfajta MLM módszer, érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
Évfolyamtársam keresett meg egy beszervezős munka kapcsán. Elmondása alapján lehet vele passzív jövedelmet generálni, mutatott nekem egy prezentációt suli után, hogy hogyan ível felfelé a cég, miként bővül és mekkora részesedést szerzett ő. Megmondom őszintén elég kecsegtető, bár van 1-2 kiábrándító vélemény róluk a neten. Azt mondja a mostani rendes melóm mellett 25 ezer ft havonta a kiadásom mindössze, de az első pár üzleti körút után visszahozza az árát. Ő havonta 210-230 körül száll ki. Láttok benne realitást? Egyébként valamilyen tisztaságicsomag jellegű termékek vannak. Tudna nekem hozni 27 ezerért egy csomagot, + az a havi 25 ezer kiadás. De ahogy hallom tőle megtérül.

2019. szept. 20. 17:03
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
86%
Jajjajj. Ami úgy kezdődik, hogy vegyél szappant 25ezerért, az már felejtős. Piramis, ahol a feljebb lévőknek az ilyen balekokból van pénze, mint te. Haverom kőkeményen nyomta az Amwayt, előadások, stb, tényleg ment, csinálta. Állandóan terméket, könyvet, belépőt kellett vennie + utazgatás, de soha nem hallottam tőle olyat, hogy na, ebben a hónapban kerestem pl 100ezret. 5 év után most szállt ki, elmondása alapján egy új kocsi árát bukta el. Többet nem mer bevallani, mert szégyelli.
2019. szept. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
85%

Ha tudsz angolul, akkor ezt nagyon ajánlom megnézésre:

https://www.youtube.com/watch?v=ExxkmJAa0DQ&t=1015s


Ha nem tudsz angolul (akkor egyrészt tanulj meg :D), akkor a válasz egy egyszerű: nem, fuss, menekülj.

2019. szept. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
84%
Újfajta a frász, egy ugyan az a béna séma, amiről már 20 éve is azt mondták hogy megváltja a világot és mindenki jól keres majd vele aki bele száll.
2019. szept. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
77%

Elég nehéz így megítélni, hogy nem tudjuk pontosan melyik cég az. Viszont ez az "ahogy hallom tőle megtérül" vicces. Azért mert neki sikerül, neked nem biztos hogy fog. Ahogy az sem biztos, hogy neki valósan annyi a bevétele.

25 ezer forintos kiadás egyébként mit takar pontosan?

2019. szept. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
92%

@17:25


Plusz azt mond amit akar. Az is lehet hogy 5ezer Ft-ot nem keresett még vele, de hát ezt nem túl kecsegtető egy bepalizáson reklámozni.

2019. szept. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
71%
#5 Pontosan. Egyébként a 2-es által linkelt videó marha jó (köszi!), ahol pont erről beszél a hölgy, hogy ha utána számolsz a dolgoknak, kb lehetetlen hogy olyan számokat produkáljanak, mint amiket állítanak.
2019. szept. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
74%

Na, akkor már én is belevauuu :)

Először: ha tényleg a haverod, akkor kérd meg őt, hogy mutassa meg a banki átutalást a jutalékáról. Ha nem akarja, akkor ne foglalkozz tovább vele.

Másodszor: Csak olyasmiért fizess, amiért kapsz is valamit. Ha azért a 25 ezer forintért nem kapsz semmi konkrét kézzel is megfogható dolgot, akkor ne foglalkozz vele.

Harmadszor: Abban a 27 ezres csomagban csak olyan dolgok legyenek, amiket amúgy is megvennél máshonnan. Ha nincs szükséged rájuk, akkor másnak sem fogod tudni ajánlani. Akkor ne foglalkozz vele.

Csak akkor vágj bele ebbe az egészbe, ha akkor is megvennéd azokat a terméket, ha nem kecsegtetne semmilyen jövedelemmel. Így nem is bukhatsz rajta.

2019. szept. 20. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
79%
Hihetetlen, hogy még mindig vannak emberek akik egyáltalán megfontolják, hogy az MLM-mel lehet pénzt keresni...
2019. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
78%

@21:07

Lehet mert én tudok olyan embert aki a jól fizető főállását otthagyta mert az mlm többet hozott. A kérdés csak hogy milyen áron.

2019. szept. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
71%

én szeretem megforgatni a kést az ilyenekben.


tedd fel neki a kérdést, hogy mi lenne, ha beszállnál, de jelenleg nincs lehetőséged pénzzel beszállni, így az indulóköltségeket nem-e megfinanszírozná(hiszen a 210-230ezres passzívjövedelméből gondolom nem az a 27+25ezer nem fogja földhözvágni)...ha annyira bízik a cégben és váltig állítja, hogy gyorsan visszajön a pénz, akkor még azt is rámondhatod, hogy kamatostól visszaadod neki, ha beindul a biznisz...:D


borítékolható, mi lesz a válasz...

2019. szept. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!