Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 1 adott munkára beküldöm...

Ha 1 adott munkára beküldöm 3x akár az önéletrajzomat, akkor azt nem veszik rossz pontnak?

Figyelt kérdés
Lenne egy meló ami tetszik és érdekelne. Viszont rengeteg emailt kapnak azt tudom. Ha beküldom nekik többször hogy jobban eszrevegyenek, az baj szerintetek?

2019. szept. 21. 21:09
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem fogjak rossz néven venni. Max látják, hogy tényleg érdekel a hely.
2019. szept. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
Rengeteg mailt kapnak, úgyhogy küldesz nekik te is egy helyett hármat. Biztos örülni fognak neki, hajrá.
2019. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Előzőekkel ellentétben szerintem igen, rossz néven veszik. 2 dologra gondolhatnak belőle:


1: hanyag vagy és véletlenül többször is elküldted,

2: olyan sok helyre jelentkezel, hogy nem is emlékszel hova küldted el, ezért küldhetted ide is többször.


Szerintem csak 1-szer küldd el.

2019. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Első, köszi a választ!

Második.. Én egy kérdést tettem fel, miért kell mindjárt cinikus választ írni? Melót keresek és tudom hogyan mennek a dolgok ha mailt írsz. Amúgy ez egy HR közvetítő cég, azért van sok emailjuk. Végre egy olyan meló lenne ami tetszik és az érdekelne engem csak hogy zokon veszik e ha többet küldök. Nyilvan ezzel az esélyemet akarnám növelni.

2019. szept. 21. 21:17
 5/8 A kérdező kommentje:
Ezt értem, de régen küldtem már be náluk másikra és két hét múlva írtak hogy már betoltotték. Akkor mind1 majd lesz ami lesz. Vagy bemegyek személyesen,
2019. szept. 21. 21:18
 6/8 anonim ***** válasza:
85%

Egyszer elég, ahogy a harmadik írta, inkább hátrány.

Ha az önéletrajzod alapján jó lehetsz, akkor úgyis hívnak, ha nem, akkor úgy sem


Az, hogy neked tetszene, nem azt jelenti, hogy az önéletrajzod alapján alkalmas is lennél rá

2019. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem veszik észre
2019. szept. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

" de régen küldtem már be náluk másikra és két hét múlva írtak hogy már betoltotték."


Ha közben eltelt pár hónap és újra hirdetik az állást akkor bátran küldd be újra.

Akár még írhatod is, hogy "korábban nem rám esett a választásuk, de..". Én egyszer pont emiatt ("korábban nem rám.." hívtam be valakit amikor újra hirdettünk egy bizonyos állást (amit végül nem nyert el mert a hozzáállásával gondok voltak, de ez egy másik történet).

2019. szept. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!