Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nyugati szoftverfejlesztő...

Nyugati szoftverfejlesztő fizetések alakulása?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok kinek mit a tapasztalata.


10 év tapasztalattal akartal volna 2600 Euro nettót fizetni Belgiumban.


Kérdezem én hol vannak a nagy fizuk kint akkor könyörgöm?


Ettől itthon többet kapunk sőt.


Nem értem mi ez?


Ez konkrétan annyi mint egy vendèglátós bér.



2019. szept. 25. 18:37
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért tellóról nagyon nehéz gépelnem.
2019. szept. 25. 18:38
 2/29 anonim ***** válasza:
50%
Ennyit biztos nem kapsz itthon, de ha igen, akkor sem ér annyit az a munka. több, mint 800ezret sem, amennyit belgiumban fizetnek érte
2019. szept. 25. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Mármint olyan lenne a meló arra gondolsz?

Vagy arra gondolsz,hogy a szoftverfejlesztés mint munka ér annyit?

2019. szept. 25. 18:49
 4/29 A kérdező kommentje:

De akkor annyit ér egy programozó mint egy vendéglátós?

Nem lenézésből kérdezem.

2019. szept. 25. 19:13
 5/29 anonim ***** válasza:
28%
Azért ez az egy példa nem mérvadó... Svájcban pl. forintba átszámolva 2 milla felett keresnek átlagosan.
2019. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:

Világos 5-s,de sokszor belefutottam hasonlóba,itthon miért könnyebb nekünk?

Hamarabb kialkudok egy szép bért mint kint.


Nagyon furi,mert akkor mi értelme hajtani teperni és tanulni ha ennyit akarnak Senior fejlesztőnek adni?


Amikor simán megkeresi azt a bért akár nulla tanulással is kint egy vendéglátós például?


Svájc nem rossz,de valami brutál drága kint az élet.


Egy üveg víz 3000 Ft.

1 kg csirkemell 10.000Ft,marha hátszín 35e azt hiszem.

2019. szept. 25. 19:57
 7/29 anonim ***** válasza:
86%
Külföldön nem keresnek annyival többet, mint az átlagember. Öcsém otthon keres 600 ezer körül, míg a tanítónő barátnője 140 ezret. Mi Kanadában élünk, férjem és kollégái keresnek 4000-5000 dollár körül havonta, míg egy tanár, nővér, villanyszerelő is megkeres 3500-4000 dollárt havonta.
2019. szept. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen országok mint Belgium, Ausztria, Németország felejtősek szerintem szoftverfejlesztőknek. Tiszta szocializmus van ezekben, irgalmatlan magasak az adók, akik jól keresnek, azokat nagyon durván megkopasztják.


Mint ahogy korábban is írták, Svájc pl jó lehet, esetleg még Írország, UK vagy az USA. Én most Svájcban dolgozom, korábban Ausztriában éltem, na a svájci havi megtakarításom duplája az osztrák nettómnak.

2019. szept. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Svájcba utolsó?


Mesélsz kicsit erről?


Azt hallottam olyan árak vannak,hogy ihaj.


Ahogy írtam egy kg mellfilé 10.000Ft, egy üveg víz 3000Ft, hátszìn 35e???


Meg egyik ismim mesélte utálták,mert magyar mit keresel itt te p_cs,kb ilyen szinten.


Meg olyat mesélt mentek a határon meglátták a H rendszámot és a határon már készìtette elő a fegyvert a határőr.


Bocsi ha idiótaságot kérdezek de úgy lehuzta Svájcot,hogy ledzsaltam az életről is.


Milyen ott èlni?


Mesélsz erről?

2019. szept. 25. 20:28
 10/29 anonim ***** válasza:
74%
Csak gondolom az egy junior fizetés volt Belgiumban itthon pedig senior kategória...
2019. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!