Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen trükkel lehetne éreztet...

Milyen trükkel lehetne éreztetni a főnökömmel azt, hogy érdeklődnek irántam más cégek is?

Figyelt kérdés

Még csak nem is lenne hazugság, mert tényleg ez a helyzet. Csak nehezen szánom el magam a máshova lépésre. Őszintén szólva fizuemelésnek örülnék. Valahogy ezt szeretném elérni, mert a környezetet szeretem, ahol most vagyok.


Valakinek sikerült hasonló, hogy kapjon fizetésemelést?



2019. szept. 26. 12:52
 1/3 anonim ***** válasza:
87%
Kérsz emelést, ha nem ad, elmész.
2019. szept. 26. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Első jól írja.

Ha jó vagy abban amit csinálsz, és megkapod az elismerést, akkor odaállsz a főnököd elé.

Megmondod, hogy kíváncsi voltál mit érsz a piacon ezekkel a képességekkel, így kaptál jobb ajánlatot.


Nekem erre azonnal megadták, amit másol ígértek

2019. szept. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem trükk kell, hanem korrekt üzleti partnerként leülni tárgyalni. Nem a dedóban vagyunk.


- Főnök, nem vagyok elégedett a fizetésemmel, úgy érzem a jelenlegi teljesítményem alapján többet érdemlek. Ha nem ért egyet, akkor mondja meg, hogy miben kellene fejlődni egy magasabb bérért. Merthogy ambíciózus vagy és szívesen teszel azért, hogy a cégnek és neked is jobb legyen. Kb. ennyi. Ha nem ad értelmes választ akkor itt az ideje váltani.

2019. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!