Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Van itt olyan aki régóta...

Van itt olyan aki régóta munkanélküli? Hogyan lehet túlélni lelkileg hogy sehova sem kellek?

Figyelt kérdés

Rengeteg pályázat, sehonnan semmi visszajelzés, ha igen, akkor csak belémrúgnak. Teljesen padlón vagyok.

Belefáradtam. Sokszor felálltam, de egyre mélyebbre süllyedek.

Az a legnagyobb baj, hogy kezdem elhinni, hogy semmire sem vagyok alkalmas, csak háztartást vezetni.

Egyedül vagyok két gyerekkel, nehezen viselik ha kitör belőlem a sírás. A férjem elhagyott, beilleszkedett egy új családba. Ez nem érdekel, menjen ha akar, nem kötelező velem lenni, viszont a gyerekeket sem eteti, nem fizet nekik semmit.

Rendes normális nő vagyok, mégsem találok munkát. A végzettségeimben soha nem dolgoztam, amiben gyakorlatom van, abból meg a végzettségem nincs meg.

Csak ingatlanügynökös, meg háromműszakos állások vannak. Ezek egyik sem én vagyok. Még ideiglenesen sem tudom csinálni.

Az is megnyugtató ha ide kiírhatom, de mit lesz így? Soha nem lesz már munkám? Húzzam le magam a wc-n? Másoknak hogy alakult az életük? Félek hogy elveszik tőlem a gyerekeimet ha nem tudom fenntartani magunkat.

És mindenki engem hibáztat. Tehetek én róla hogy nem vesznek fel sehova?


2019. szept. 26. 18:39
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem mekibe pl. egész biztosan felvennének.
2019. szept. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
53%
Költözz el ha ott nincs semmi, meg most segedmunkara felvesznek
2019. szept. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
22%

Interjúig sem jutsz el, vagy csak nem kapod meg rendszerint az állásokat?


Egyébként én nem tudom miért panaszkodnak mások, hogy nem veszik őket fel helyekre, én kb 30 helyre adtam csak be a jelentkezésem, ebből 10-re minimum behívtak, és 4-et meg is kaptam ezekből. Lehet veled van a hiba igen, nem tudod elég magabiztosan kifejezni magad, vagy olyan munkákra jelentkezel, amikre nagyon nagy túljelentkezés van.

2019. szept. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
12%
Ha derogál a három műszakos munka, akkor te tehetsz róla.
2019. szept. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%

4!

A gyerekeket hova tegye éjszakára?

2019. szept. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
22%
Azt írta, "ezek egyik sem én vagyok", nem azt, hogy a gyerekek miatt nem vállalja.
2019. szept. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
72%
Add be a tartásdíjat, előbb-utóbb meglesz.
2019. szept. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:
4# Nem derogál, csak nem hagyhatom otthon egyedül a gyerekeket, ezenkívül el is alszom éjfél után, nem nekem való ez már, nem vagyok fiatal.
2019. szept. 26. 20:08
 9/27 anonim ***** válasza:
8%
Nyugdíjasokkal is dolgoztam már együtt három műszakban, érdekes módon ők bírták. De kétműszakos munkák is vannak gyárakban.
2019. szept. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
Elmehetsz gyorséttermi eladónak, takarítónak, mosogatni, segédmunkázni stb. Rengeteg lehetőség van.
2019. szept. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!