Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hol/hogyan lehetne színházi...

Hol/hogyan lehetne színházi munkára jelentkezni? (Ruhatár, jegyszedés, büfé stb)

Figyelt kérdés

Szívesen dolgoznék a fent említett pozíciókban az egyik színházban Budapesten. Hol lehetne jelentkezni ilyesmi munkákra?! Egy hirdetést találtam az interneten,írtam is emailt,de választ még nem kaptam. Nyilván nem sétálhatok be az összes színházba az önéletrajzommal együtt,színházban dolgozó ismerősöm pedig nincsen. Segítség!?

19/L



2018. jan. 9. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
2018. jan. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
2018. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Fel akarod szedni Stohl Bucit? :D
2018. jan. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Igen,ezeket az oldalakat én is lecsekkoltam! Viszont ha megnézed a legtöbb díszítőt,világosítót,hangosítót stb keres... Sajnos ezekhez nincs képesítésem.. :D egyetlen egy volt köztük ami szóba jöhet,oda már küldtem is emailt de nem kaptam még választ. Azért köszönöm :)
2018. jan. 9. 20:43
 5/19 A kérdező kommentje:
3. Nem,nem szeretném!!! :DDD De jó lenne egy színházban dolgozni.
2018. jan. 9. 20:44
 6/19 A kérdező kommentje:
Ha van bárkinek valami ötlete még,ne tartsa magában!! :D Köszönöm.
2018. jan. 9. 21:00
 7/19 anonim ***** válasza:

Lehet, nem fodjátok elhinni meg lehúztok, de az utóbbi időben többször is azt láttam, hogy ruhatárosnak, jegyszedőnek ÖNKÉNTEST kerestek.


Egyébként meg jellemzően augusztus,szeptemberben vannak az ilyen hirdetések, mert akkor kezdődikaz évad és olyankor lehet hiány. Évad közben ritka az álláshirdetés.

2018. jan. 10. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Nem fogunk lehúzni,kedves! :D Legalábbis én biztos nem. Akár még így is elmennék egyszer,megnézni mégis milyen lenne ott. Aztán utána,ha meg vannak elégedve az emberrel,lehet,hogy hívnák még. Szerintem amúgy a ruhatárosok,jegyszedők nem mint önkéntesek vannak ott,sőőt tuti. De hol láttál ilyen hirdetést? :) Köszi a válaszod!
2018. jan. 10. 09:00
 9/19 A kérdező kommentje:
Ismerősöm valakije úgy van a Vígszínházban,hogy volt ott egy ismerőse,és az a bizonyos ismerős pedig szólt annak a nőnek aki ilyeneket intéz.. :D szóval értitek.(Lehet azért is mehetett oda,mert valami jelmeztervezés félét tanul,ha jól tudom.) Nekem viszont nincsen semmi közelebbi kapcsolatom ott.
2018. jan. 10. 09:03
 10/19 anonim ***** válasza:

Nem most láttam - pár hónapja.

Na igen, az öltöztető például nem árt, ha tud varrni - sokszor kell igazítani ruhát, stb.

És hát a jelmeztervezéshez is érteni kell.

2018. jan. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!