Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak nekem tűnik fusizósnak...

Csak nekem tűnik fusizósnak ez az álláshirdetés?

Figyelt kérdés

Az állás "raktárosként" van meghirdetve.

Ehhez képest elvárások: D-kategóriás jogosítvány, targonca jogosítvány.


Csak nekem tűnik kicsit olyannak, mintha sofőrt, targoncást és raktárost keresnének egy személyben, akinek csak a raktáros fizetést akarják megadni?


2019. okt. 2. 11:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha elkuldod a hirdetést valaszolunk
2019. okt. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Raktáros szerinted hogy mozgatja a raklapokat, ha nincs targoncás jogsija???
2019. okt. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

@11:54


Kézi békáról hallottál már?

2019. okt. 2. 12:05
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kézi bekaval hogy a fenébe emelsz fel 2 méter magasra 1.4 tonnát ? Tanits mester
2019. okt. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Kézi békával biztos sokra mész, ha rakatolni kell meg polcra pakolni XD
2019. okt. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Ilyen hülye kérdezőt... Hogy lehetne valaki raktáros targonca jogsi nélkül? Mintha egy vak akarna szobafestő lenni. Másik a D-s jogsi is bevett szokás raktárosoknál.
2019. okt. 2. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

"Kézi bekaval hogy a fenébe emelsz fel 2 méter magasra 1.4 tonnát ? Tanits mester"


"Kézi békával biztos sokra mész, ha rakatolni kell meg polcra pakolni XD"



Arra van a targoncás.

Ha egész nap kamion számra okádják be az árut, akkor a targoncásnak nincs kapacitása még azt bevételezni, leltározni, netán komissiózni, göngyöleget kezelni. Arra van a raktáros.

2019. okt. 2. 12:17
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Aha persze, álmodban.... sok helyen megfordultam már, de olyan helyen még nem voltam, ahol a raktáros után még egy targoncás pakolászott volna
2019. okt. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kérdező, akkor mesélek :-)

Nem csak nagy cégek vannak, hanem kisebbek, közepesek is.

Konkrétan ismerősöm egy kis cég nagykerében dolgozik, ami raktár is és bár árufeltöltőnek lett felvéve, igencsak raktárosi feladatokat is lát el (áruátvétel, stb.)

Mivel nem volt neki meg se a targoncavezetői, se a kézi békás végzettség, ezért elküldték tanfolyamra, hogy TELJESKÖRŰ munkát tudjon végezni. A munkahely fizeti a tanfolyamot.

Hangsúlyozom, kis cég, kis raktár, szó nincs kamionokról.

És igen, legálisan dolgozik, bejelentve, a tulaj betartja a szabályokat, védőruhában dolgoznak, védőcipőben.

No, hát ilyen is van - még ha nem is túl gyakori.

2019. okt. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mit csinál egy raktáros targonca jogsi nélkül? Nézi egész nap ahogy a targoncások pakolnak? Leltárt sem a raktárosok készítik.
2019. okt. 2. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!