Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Felmerült egy kérdés, hogy...

TappancsMancs kérdése:

Felmerült egy kérdés, hogy álláshirdetéseknél az angol nyelv mennyire szokott valós követelmény lenni? Úgy értem lehet-e csak valamiféle "minőségi szűrő" szerepe a hirdetésben, holott egyáltalán nincs is rá szükség.

Figyelt kérdés
Tapasztalt már valaki ilyet?

2019. aug. 12. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én nem. Az összes eddigi munkahelyemen kellett tudni angolul, és mindegyik munkahelyemen voltak olyan helyzetek, amikor használni is kellett, volt ahol napi szinten, volt ahol ritkán, de akkor fontos volt. Multinál irodai munkát el sem tudok képzelni angol tudás nélkül, de most pl. kis cégnél tudok, és itt is fontos.
2019. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kerikaz angolt kelleni is, fog
2019. aug. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi!
2019. aug. 12. 16:30
 4/4 anonim ***** válasza:
Pár hónappal ezelőtt voltam egy olyan interjún, ahol az álláshirdetés angolul volt kiírva, de az interjún kiderült, hogy az angolt szinte egyáltalán nem vagy max. 1%-ban kellhet használni a munka során.
2019. aug. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!